Gwiazdy

Reni Jusis w żałobie. Zmarła bliska jej osoba

Reni Jusis w studiu DDTVN

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Reni Jusis w żałobie. Zmarła bliska jej osoba

Reni Jusis w studiu DDTVN

Tomasz Urbanek/East News

Reni Jusis nie należy do grona gwiazd, które często ujawniają w mediach społecznościowych szczegóły z prywatnego życia. Tym razem zrobiła wyjątek. Wszystko z powodu niezwykle smutnych wiadomości. Kilka dni temu zmarł bowiem ukochany ojciec wokalistki.

Reni Jusis na Instagramie

Autorka takich hitów, jak "Zakręcona" czy "Kiedyś cię znajdę" zdecydowanie wyróżnia się spośród polskich gwiazd w mediach społecznościowych. Wszystko dlatego, że nie publikuje tam fotografii z codziennego życia, a skupia się na swojej działalności artystycznej. Na Instagramie można zobaczyć jej ujęcia z koncertów, sesji zdjęciowych czy podróży, lecz na próżno szukać zdjęć z dziećmi czy innymi członkami rodziny. Tym razem Reni Jusis pokazała jednak zdjęcie swojego taty.

Śmierć ojca Reni Jusis

Okazuje się, że Reni Jusis przechodzi żałobę. W wieku 80. lat odszedł jej ukochany tata. Z tego powodu wokalistka opublikowała na Instagramie wzruszające zdjęcie sprzed lat. Widzimy na nim małą dziewczynkę w kręconych blond włosach, która daje całusa Czesławowi Jusis. 

Piosenkarka zdjęcie skomentowała krótko, jednak jej opis wyraża więcej niż tysiąc słów. Napisała: "Żegnaj Tato, Czesław Jusis, 1940-2020". Wiadomość poruszyła wielu fanów, tym bardziej, że już za kilka dni będziemy obchodzić Boże Narodzenie. Pod fotografią pojawiły się setki komentarzy. Fani życzą Reni dużo siły oraz wytrwałości w tym niełatwym dla niej czasie. 

Redakcja Dzień Dobry TVN dołącza się do internautów i również składa szczere kondolencje.

Reni Jusis o ekologicznym rodzicielstwie. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
73
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0