Gwiazdy

Pułapka. Czym zaskoczy nas kolejny odcinek serialu?

Gwiazdy

Pułapka. Czym zaskoczy nas kolejny odcinek serialu?

Czym zaskoczy nas kolejny odcinek serialu Pułapka? W Dzień Dobry TVN gościliśmy młodych aktorów: Mariannę Kowalewską, Mateusza Więcławka i Kasię Gałązkę. Jak odkryli w sobie aktorskie powołanie?

Jak zaczęła się ich przygoda z aktorstwem

Katarzyna Gałązka:

Nie potrafię odnaleźć takiego momentu, w którym sobie powiedziałam - tak, chce być aktorką. Od dziecka zawsze byłam na scenie. Zawsze chciałam wychodzić, coś grać, przebierać się. Nawet w domu wynajdowałam jakieś ciuchy mamy, za duże buty i paradowałam przed wszystkimi.

Marianna Kowalewska:

Ja to uwielbiałam od dziecka. Rodzice są związani z aktorstwem. babcia śpiewała operowo. Gdzieś tam to na mnie przechodziło. Ta miłość do teatru i do filmu jest od zawsze u nas.

Kogo grają w serialu Pułapka?

Ewa Maj (Marianna Kowalewska)

 Przez ostatni rok jej życie zmieniło się o 180 stopni – ma dom, rodzinę i ukochanego chłopaka. Wcześniej traktowana jak wyrzutek i wyśmiewana przez rówieśników, teraz została szkolną gwiazdą i bohaterką najpopularniejszej kryminalnej afery roku. Jest w szczęśliwym związku z Kamilem (Mateusz Więcławek), jednak ciągle podświadomie czuje się gorsza od innych. Prześladują ją również smsy z pogróżkami – znak, że horror z przeszłości być może się nie skończył. Chce traktować Olgę (Agata Kulesza) jako partnerkę i przyjaciółkę – dlatego angażuje się w śledztwo wokół Bestii. To stawia jej życie w dużym zagrożeniu…

Kamil (Mateusz Więcławek)

 zerwał kontakt z toksyczną rodziną, związał się z ukochaną dziewczyną i – mimo, że wciąż mieszka w domu dziecka – jest szczęśliwy jak nigdy dotąd. Kiedy tylko może odwiedza dom Olgi i Ewy. Po wydaniu „Pułapki” jego pozycja wśród rówieśników też wzrosła ale wciąż jest spokojnym i zdystansowanym chłopakiem, na którym można polegać… Nie potrafi jednak nie zauważyć zainteresowania ze strony klasowej piękności, Zosi. Z jednej strony kocha Ewę i chce być jej wierny, z drugiej – nie umie obojętnie przejść obok jej przyjaciółki. Jako pierwszy wykryje, że Zosi chodzi o coś innego, niż jego miłość…

Zosia (Katarzyna Gałązka)

 atrakcyjna, inteligentna dziewczyna przekonana o własnej wyjątkowości. Rok temu była klasową gwiazdą, mogła mieć każdego chłopaka, a każda dziewczyna marzyła o jej przyjaźni. Wszystko zmieniło się po wydaniu książki „Pułapka”, kiedy koledzy ze szkoły poznali historię Ewy i Kamila i Ewa przejęła rolę gwiazdy. By nie stracić miejsca w świetle jupiterów, Zosia zaprzyjaźnia się z nią. Zaleca się również do Kamila. Tak naprawdę ma inny plan… Gdy jej oszustwa wychodzą na jaw, za wszelką cenę próbuje odzyskać przyjaciół, wystawiając się tym samym na niebezpieczeństwo ze strony Bestii.

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0