Gwiazdy

"Prawie zgrzeszyłam!" Anna Lewandowska o trudnym wyzwaniu

Gwiazdy

"Prawie zgrzeszyłam!" Anna Lewandowska o trudnym wyzwaniu

Anna Lewandowska ogłosiła na swoim Instagramie wyzwanie: "30 dni bez cukru". Okazuje się, że nawet dla Ani, która bardzo zdrowo się odżywia, zadanie okazało się w pewnym momencie dość problematyczne. Dlaczego? Posłuchajcie!

Anna Lewandowska ogłosiła na swoim Instagramie wyzwanie: "30 dni bez cukru". Okazuje się, że Ania... prawie zgrzeszyła i prawie sięgnęła po coś słodkiego! W którym momencie miał miejsce ten kryzys?

Miałam kryzys w weekend po trofeach mojego męża zdobytych. Prawie zgrzeszyłam. Ale powiedziałam sobie: 'No nie! No jak? Robię wyzwanie z tymi wszystkim ludźmi!'. I wiecie, co jest niesamowite? To, że w tę akcję zaangażowało się tyle osób - bo to była bardzo spontaniczna decyzja. Fajnie! To buduje więzi społeczne i takie akcje motywują ludzi do pozytywnych działań - powiedziała Anna Lewandowska.

Więcej: Poznaj produkty, które odbierają nam młodość >>>

Lewandowska przy okazji opowiedziała o swojej pasji do gotowania:

Ja zawsze gotowałam. I przy okazji tego wyzwania powiedziałam sobie, że będę to pokazywać przy okazji wyzwania 30 dni bez cukru, żeby motywować ludzi, którzy biorą udział ze mną w tym wyzwaniu. 

Zobacz też:

Zobacz także: Warzywa konserwowe z puszki i ze słoika. Czy warto je jeść?

Co sądzisz o tym artykule?
3
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0