Gwiazdy

Shandy&Eva z piosenką „Więcej”. Zobacz, jak śpiewa córka Artura Żmijewskiego

Gwiazdy

Shandy&Eva z piosenką „Więcej”. Zobacz, jak śpiewa córka Artura Żmijewskiego

Ewa Żmijewska rusza na podbój muzycznej sceny. Artystka wraz z koleżanką ze studiów, Shandrelica Casper stworzyła zgrany duet. Dziewczyny mają już na koncie swoją pierwszą płytę, a druga jest w przygotowaniu. Niedługo młode artystki wyjeżdżają do Curacao, gdzie zaczynają trasę koncertową. Zobaczyć można je również w Europie.

Ewa Żmijewska – kariera muzyczna

Ewa Żmijewska jest utalentowaną piosenkarką. Obecnie mieszka w Polsce, ale jeszcze jakiś czas temu jej życie toczyło się w Stanach Zjednoczonych, gdzie pilnie studiowała. To właśnie tam wpadła na pochodzącą z Curacao koleżankę Shandy. Wspólna pasja dziewczyn przerodziła się w muzyczny projekt.   Tak powstał duet Shandy&Eva .

Poznałyśmy się z Shandy w Los Angeles na studiach muzycznych

– powiedziała Ewa.

Co gra w duszy dziewczyn?

Dziewczyny nie ograniczają się do jednego stylu. Czerpią inspiracje z wielu różnych gatunków muzycznych, a ich idolami  są między innymi Norah Jones, Joni Mitchell, Brandi Carlile, Stevie Wonder, Queen, The Beatles.

Ciężko nas skategoryzować i w sumie się cieszymy z tego powodu, bo czerpiemy inspiracje z wielu stylów muzycznych i myślę, że ta piosenka jest bardziej popowa. Nasze inspiracje czerpiemy też z jazzu, z country, bluesa

 – dodała Ewa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0