Gwiazdy

Piotr Machalica już nie jest kawalerem. "Co to był za ślub i wesele!"

Piotr Machalica

Piotr Bławicki/East News

Gwiazdy

Piotr Machalica już nie jest kawalerem. "Co to był za ślub i wesele!"

Piotr Machalica

Piotr Bławicki/East News

Ślub Piotra Machalicy i jego wybranki Aleksandry odbył się w sobotę, 19 września w Częstochowie. Na przyjęciu nie zabrakło znanych osób. Elegancka uroczystość odbyła się w restauracji, której właścicielką jest wybranka aktora.

Kto pojawił się na weselu Machalicy

Ślub i wesele odbyły się w restauracji Astoria należącej do panny młodej. Na uroczystość przyjechało wiele znanych osób. Wśród gości pojawili się m.in. Krystyna Janda, Katarzyna i Cezary Żakowie, Artur i Paulina Żmijewscy, Joanna Liszowska czy Tomasz i Magdalena Dedek. Nie zabrakło także przyjaciół z częstochowskiego kręgu artystów. Młodej parze towarzyszył dyrektor Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie Robert Dorosławski, aktor Adam Machalica, częstochowscy restauratorzy Małgorzata i Szymon Stefaniak, Andrzej Szewiński z żoną, artysta plastyk Szymon Parafiniak, aktor częstochowskiego teatru Adam Hutyra, malarka Sabina Lonty oraz muzycy współpracujący z Machalicą - Krzysztof Niedźwiecki, Michał Walczak i Jarosław Woszczyna.

Na przyjęcie przyjechali także koledzy z warszawskiego Teatru Polonia i Och-Teatru Alicja Przerazińska i Piotr Borowski. Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie z przyjęcia weselnego, na którym wspólnie pozowali z nowożeńcami.

Co to był za ślub i wesele!

- napisał pod zdjęciem.

Ślub Piotra Machalicy i Aleksandry 

Panna młoda wystąpiła w dwuczęściowej kreacji w kolorze écru. Do eleganckich spodni dobrała  zwiewną tunikę ozdobioną cyrkoniami. Aktor wystąpił w szaro-błękitnym garniturze ozdobionym delikatną kratą. 

Kim jest żona Piotra Machalicy?

Aleksandra to bizneswoman, która z powodzeniem prowadzi dwie restauracje oraz hotel Sonex w Częstochowie. Była w związku małżeńskim z jednym z częstochowskich siatkarzy, ma dwie dorosłe córki.  Aleksandra i Piotr poznali się siedem lat temu, gdy Machalica pełnił funkcję dyrektora artystycznego Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie. Aleksandra jest młodsza od Piotra o 21 lat. 

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Lara Gessler świętuje 31. urodziny. "Tym razem było inaczej, bo jest nas dwie"

Piotr Rubik na rodzinnym zdjęciu z teściową. "Jaka matka, taka córka"

Sztuczna inteligencja wybrała odtwórcę losów Jamesa Bonda. Już wiadomo, kto będzie następcą Daniela Craiga

Zobacz wideo: Piotr Machalica: Mama wpoiła mi, że świat jest piękny, a Henryk nauczył mnie odporności

Źródło: SE |
Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0