Gwiazdy

Pani Regina z "Gogglebox. Przed telewizorem" świętuje urodziny. Fani: "Dużo zdrówka i cierpliwości do Pana Józka"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Pani Regina z "Gogglebox. Przed telewizorem" świętuje urodziny. Fani: "Dużo zdrówka i cierpliwości do Pana Józka"

Dzień Dobry TVN

Widzowie pokochali panią Reginę, która wraz z przyjacielem Józkiem w zabawny sposób komentuje programy telewizyjne na antenie TTV. Dziś seniorka obchodzi urodziny, a stacja zamieściła z tej okazji wyjątkowy post. Fani oraz koleżanki i koledzy z "Gogglebox. Przed telewizorem" życzą jej "zdrówka".

Bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" są równie lubiani, co sam program. To właśni oni dostarczają porządnej dawki rozrywki. Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz od pierwszej edycji, która została wyemitowana w 2014 roku, bawią widzów. Do 2018 roku towarzyszyła im przyjaciółka Barbara Romaniuk. 

Regina Krasnowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" świętuje urodziny

22 lutego 2021 wystartował najnowszy, 14. sezon "Gogglebox". W tej edycji również nie zabrakło przyjaciół Reginy i Józefa, którzy uwielbiają oglądać programy przy naleweczkach i ciastkach. Jeszcze emocje nie zdążyły opaść po premierze programu, a dziś kolejny powód do świętowania.

Regina Krasnowska obchodzi bowiem urodziny. Z tej okazji stacja telewizyjna TTV zamieściła fotografię seniorki, na której widzimy ją klasycznie siedzącą przy stole, uśmiechniętą od ucha do ucha w towarzystwie lampki czerwonego wina. Zapewne to kadr z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który został wzbogacony o złote confetti, by podkreślić ten wyjątkowy dzień.

Koledzy z "Gogglebox. Przed telewizorem" życzą "zdrówka"

Długo nie trzeba było czekać, a tuż po publikacji postu fani programu oraz koleżanki i koledzy z "Gogglebox. Przed telewizorem" zaczęli składać jej życzenia.

- Zdrówka – napisał Mateusz Borkowski BigBoy.

– Sto lat - dodała Agnieszka Kotońska.

- Najlepsze życzenia pani Regino. Dużo zdrowia – brzmi kolejny wpis.

My również dołączamy się do życzeń i przypominamy rozmowę z panią Reginą, która na naszych kanapach zdradziła, że oprócz oglądania telewizji lubi haftować:

Zobacz wideo: Jak lubią spędzać czas poza oglądaniem telewizji?

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.03.2021
Aniteczka
Fajna babka, z panem Józkiem tworzy zgrany duet! Moja babcia jest w wieku pani Reni i na urodziny z rodzeństwem złożyliśmy się dla niej na irobota. Babcia jest jeszcze dziarska i niejednego młodzieńca by przeskoczyła, z technologią też na bakier nie jest.