Gwiazdy

"Pewnego razu... w Hollywood". Dlaczego polska premiera została przesunięta?

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio

zrzu ekranu instagram.com/onceinhollywood

Gwiazdy

"Pewnego razu... w Hollywood". Dlaczego polska premiera została przesunięta?

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio

zrzu ekranu instagram.com/onceinhollywood

Najnowszy film Quentina Tarantino swoją światową premierę miał w maju podczas festiwalu w Cannes. Polska premiera byłą zaplanowana na 9 sierpnia. Niestety polscy fani Tarantino będę musieli na film cierpliwie poczekać.

Najbardziej wyczekiwana premiera lata

Film "Once Upon a Time in Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych tego lata. Podczas oficjalnej premiery, która odbyła się podczas ostatniego Festiwalu Filmowego w Cannes, film i jego twórcy dostali owacje na stojąco. Brawa trwały aż sześć minut! Wychwalany przez najlepszych światowych krytyków film, polscy widzowie mieli zobaczyć już 9 sierpnia. Jednak z nie do końca wiadomych przyczyn, polska premiera została przełożona na nieco późniejszy termin.

Kiedy będzie można zobaczyć "Once Upon a Time in Hollywood" w polskich kinach?

Jak zapowiada dystrybutor, zaledwie tydzień później, dokładnie 16 sierpnia.

Mówi się, że reżyser filmu Quentin Tarantino, który starał się zdążyć z montażem filmu do Festiwalu w Cannes, chce wprowadzić poprawki i myśli, by dodać kilka dodatkowych scen, które wyciął podczas postprodukcji (film i tak trwa już 3 godziny). Nieoficjalnie mówi się również o tym, że w obsadzie "Once Upon a Time in Hollywood" zobaczymy Jack Nicholson!

"Once Upon a Time in Hollywood" to film, którego fabuła opowiada o złotej erze Hollywood. Jest to ulubiona epoka reżysera. W obsadzie zobaczymy: Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Al Pacino, Kurta Russella. W roli Romana Polańskiego wystąpi Rafał Zawierucha. Tym bardziej czekamy z niecierpliwością na polską premierę filmu.

Zobacz też:

Rafał Zawierucha - kim jest polski aktor występujący jako Polański w filmie Tarantino?

Rafał Zawierucha zaprosił nas do rodzinnego domu. Aktor ma aż 23 rodzeństwa!


Zobacz film: Rafał Zawierucha po premierze w Cannes. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
55
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0