Gwiazdy

Na naszej scenie Sabina Jeszka z utworem "The Christmas Song". Było klimatycznie i magicznie!

Sabina Jeszka w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Na naszej scenie Sabina Jeszka z utworem "The Christmas Song". Było klimatycznie i magicznie!

Sabina Jeszka w Dzień Dobry TVN

Sabina Jeszka wprowadziła do naszego studia świąteczną atmosferę. Utworem "The Christmas Song" oczarowała widzów. Wokalistka podąża za swoim motto "Święta w sercu… przez cały rok" i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym dźwięku.

"The Christmas Song" jest jedną z ulubionych piosenek świątecznych Sabiny Jeszki, dlatego nie mogło zabraknąć jej na płycie "My Christmas Dream". I to właśnie ten utwór postanowiła zaśpiewać na naszej scenie. 

Album "My Christmas Dream"

Album "My Christmas Dream" składa się z najpiękniejszych utworów o Bożym Narodzeniu.  Wokalistka do współpracy zaprosiła producenta i dyrygenta Jacka Tarkowskiego, dzięki czemu całość płyty zagrana jest przez orkiestrę na najwyższym poziome, ale co ważniejsze ze szczególną wrażliwością przepełnioną miłością do świąt. Na płycie odnajdziemy utwory w języku angielskim, ale też autorską piosenkę po polsku pt. "Za Chwilę Święta".

Sabina Jeszka - kim jest?

Sabina Jeszka swoją popularność zawdzięcza m.in. dzięki udziałowi w trzeciej edycji programu "Mam Talent".  Dotarła aż do finału! Nagrała utwory m.in. z DJ Adamusem, Matthew Clarckiem i Samem Fischerem. Jest nie tylko piosenkarką, ale również autorką tekstów. Występowała zarówno na polskich, jak i zagranicznych scenach.  

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Bez nich nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia! Oto najlepsze filmy na święta

"Prime Time" nominowany na Sundance Film Festival. Wielki debiut Jakuba Piątka

Na naszej scenie Luna z utworem – "Zgaś". Elektroniczne brzmienie, które przenosi słuchacza w kosmiczny wymiar muzyki

Co sądzisz o tym artykule?
88
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0