sabina jeszka

  sabina jeszka

  Wokaliści: Sabina Jeszka, Maciej Miecznikowski i Halina Mlynkova pochodzą z regionów wyróżniających się odrębnością językową. Czy na co dzień posługują się rodzimymi gwarami? Zapytaliśmy ich o to w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, jak po kaszubsku jest "wentylator" i "kaloryfer" ;)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił niezwykły duet. DJ Adamus do współpracy nad nową płytą zaprosił wokalistkę Sabinę Jeszkę. Jak podoba Wam się ich remix znanego na całym świecie przeboju „King Of Castle”?

  Czy Kraków jest już gotowy na sylwestrową noc? Zobaczcie, jak wygląda scena i, jaka panuje atmosfera wśród gwiazd, które wystpią jutro w Krakowie. Srawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Z powodów technicznych musieliśmy odwołać dzisiejszy występ Sabiny Jeszki w Dzień Dobry TVN. Sabinę oraz wszystkich jej fanów serdecznie przepraszamy i obiecujemy, że postaramy się zaprosić artystkę ponownie do naszego studia w najbliższym czasie. Na pocieszenie mamy dla Państwa teledysk Sabiny do utworu: "You've Got It"! Raz jeszcze przepraszamy!

  życzymy wszystkim Misiom, Kotkom i Ptysiom wielu radosnych chwil w czasie zmywania naczynek i wynoszenia śmieci ;) Dużo szczęścia!

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Sabina Jeszka na scenie, kuchnia brytyjska w wykonaniu Kevina Aistona. Ponadto: Daniel Olbrychski o Potopie oraz Renata Zarębska, Mamed Khalidov i Xawery Żuławski. Odwiedzimy też plan norweskiego morning show i przeprowadzimy wywiad z Kliczko. Wyjaśnimy fenomen japońskich lolitek. W programie także: kurs pierwszej pomocy dla pupila. A także: odpadł z Top Model, jakie ma teraz plany? Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Publiczność pokochała ją za naturalność i szczerość. Planuje nigdy nie zejść ze sceny. Muzyka to jej największa miłość. Czy spełniła już wszystkie swoje marzenia? Co słychać u Sabiny? O tym, poza aromatycznymi potrawami, w kuchni Dzień Dobry TVN- Sabina Jeszka!

  Cztery lata temu o Sabinie usłyszał cały świat dzięki programowi "Mam Talent". Co od tej pory zmieniło się w jej życiu? O tym opowiedziała naszemu prowadzącemu prognozę pogody - Bartkowi Jędrzejakowi.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Sabina Jeszka wykonała utwór "This Christmas". Podoba Wam się? I czy bardziej utwór, czy raczej seksowana Sabina:)?

  Dwa tygodnie temu zajęła pierwsze miejsce na międzynarodowym festiwalu w Kaliningradzie. A 16 września możecie zostać tancerzami jej zespołu. Wystarczy przyjść na casting w Warszawie. Sabina Jeszka z utworem "To mój czas" wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba ta piosenka? Pamiętacie występy Sabiny w programie "Mam talent"?

  "Good Times" to tytuł jej pierwszego singla i teledysku - na scenie Dzień Dobry Wakacje, specjalnie dla państwa, wystąpiła znana z programu "Mam Talent" Sabina Jeszka!

  Sabina nie spoczęła na laurach - jest już piosenkarką, ale zamierza także zostać aktorką, o czym opowiedziała Dorocie Wellman! Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "A Thousand Miles". Jak oceniacie występ?