Gwiazdy

Muniek Staszczyk odwołał swój koncert. Artysta wraca do zdrowia po wylewie

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk

Gwiazdy

Muniek Staszczyk odwołał swój koncert. Artysta wraca do zdrowia po wylewie

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk

Fani martwią się o zdrowie Muńka Staszczyka. W połowie lipca artysta miał wylew, teraz odwołuje listopadowy koncert w Stodole, ponieważ rehabilitacja wymaga więcej czasu. Internauci zasypują muzyka życzeniami rychłego powrotu do pełni sił i na scenę.

Lider zespołu T.Love - Muniek Staszczyk - w lipcu przeszedł wylew.  Artysta trafił do jednego z londyńskich szpitali, a kilka dni później za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się z odbiorcami wiadomością o przebytym wylewie. 

Muniek odwołuje koncert

Teraz Muniek Staszczyk wydał kolejne oświadczenie, w którym zaznaczył, że wraca do zdrowia, jednak musi odwołać zaplanowany na koniec listopada koncert w Warszawie, promujący jego solowy album.

Drodzy, miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie

-czytamy w tekście na Facebooku.

Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła.

- zapewnia muzyk.

Wokalista zaznaczył też, że premiera płyty zatytułowanej „Syn Miasta”, odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18 października. 

Fani wspierają Muńka po wylewie

Fani wspierają Muńka w walce o zdrowie. Wśród komentarzy na Facebooku wybrzmiewają przede wszystkim życzenia rychłego powrotu do formy.

Dużo zdrowia i powrotu do formy. Na Pana koncerty zaczekamy. 😊✊

Zdrowie najważniejsze więc wypoczywaj i wracaj w pełnej formie ❤️❤️❤️❤️

Muniek koncerty i premiera nowej płyty poczekają :) My też cierpliwie poczekamy ;) Najważniejszy Twój powrót do zdrowia, to priorytet! Także SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!! 😉 Pozdrawiam :)

My także przyłączamy się do życzeń: Kochany Muńku, wracaj do sił - my zaczekamy!

Jan Nowicki i Muniek Staszczyk - "Ring dong"


Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0