Trendy modowe

Dziki hit sezonu - zwierzęce wzory. Z czym je łączyć, by uniknąć kiczowatego efektu?

Trendy modowe

Dziki hit sezonu - zwierzęce wzory. Z czym je łączyć, by uniknąć kiczowatego efektu?

Moda na zwierzęce printy: cętki, wężowa skóra czy paski zebry - nie opuszcza nas od kilku sezonów. Animal print na dobre opanował wybiegi słynnych domów mody oraz kolekcje popularnych sieciówek. Dominika Roman przygotowała kilka modowych inspiracji w bardzo zwierzęcym charakterze. Jak nosić najgorętszy trend sezonu oraz z czym zestawiać go z innymi elementami garderoby na co dzień?

Zobacz też: Jak powinny ubierać się puszyste panie?


Tej wiosny rządzić będą zwierzęce motywy: panterka, zebra, skóra węża. Jak je nosić? Z czym zestawiać?

Panterka to jeden z najpopularniejszych wzorów zwierzęcych. Panterkowy wzór wygląda najlepiej w stonowanych stylizacjach z jednolitymi ubraniami w kolorze beżu, brązu czy czerni. Pamiętajmy, jeśli chcemy włączyć panterkę do naszej stylizacji, nie przesadzajmy z jej ilością. Za dużo panterki = kiczowaty efekt.

Paski zebry to połączenie bieli i czerni. Nieregularne paski wyglądają pięknie. Warto jednak zaznaczyć, że wzór zebry jest mniej popularny od panterki, i trudniejszy do ogrania.

Skóra węża to wzór, który pojawia się najczęściej na butach i torebkach. Faktura wężowej skóry jest bardzo intensywna, dlatego też ubrania wykonane z niej w całości mogą nosić szczupłe panie. Jeśli masz rozmiar XL lub większy, wtedy zdecyduj się najlepiej na dodatki w ten wzór.

Do wężowej bluzki dobierz np. czarne spodnie. Unikaj miksowania różnych zwierzęcych wzorów. Wtedy unikniesz kiczowatego looku, o który jest naprawdę łatwo!


Więcej: 


Zobacz film: Moda na węża – śliski temat? Źródło: Dzień Dobry TVN

  Co sądzisz o tym artykule?
  4
  1
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  0