Newsy

Minecraft Earth: ruszają zapisy do wersji beta. Kiedy premiera na androidzie?

Minecraft Earth wersja beta

Fot. Microsoft

Newsy

Minecraft Earth: ruszają zapisy do wersji beta. Kiedy premiera na androidzie?

Minecraft Earth wersja beta

Fot. Microsoft

Twórcy nowej gry rzeczywistości rozszerzonej na urządzenia mobilne - Minecraft Earth, udostępnili właśnie możliwość zapisania się do testów wersji beta. Podobnie jak popularna Pokemon GO - Minecraft Earth jest grą wykorzystującą otoczenie. Gracze będą mogli wirtualnie zmieniać otaczający ich świat.

Budowanie, odkrywanie i walka

Już wkrótce możemy się spodziewać, że na ulicach miast pojawią się gracze, którzy z telefonem w ręku będą zmieniać wirtualną rzeczywistość. Korzystając z ekranu telefonu gracze będą mogli, sami lub wspólnie ze znajomymi, tworzyć budynki, zbierać surowce lub walczyć z wirtualnymi przeciwnikami.

Darmowa gra Minecraft Earth dostępna na całym świecie

Rejestracja w grze >>>

Aby grać w zamkniętą wersję beta, potrzebujesz urządzenia mobilnego z systemem Android 7

Gra Minecraft Earth jest grą darmową, wymagającą jedynie rejestracji i ściągnięcia aplikacji na swój telefon. Jak informują twórcy gra będzie dostępna na całym świecie. Żeby zarejestrować się w wersji beta gry, trzeba mieć też ukończone 18 lat. 

Darmowe konto Microsoft lub Xbox Live pozwala śledzić postępy gracza oraz zapisywać budowle i zasoby w jego profilu. Dzięki temu za każdym razem może kontynuować grę tam, gdzie ją zakończył! Do gry w Minecraft Earth nie jest natomiast wymagana płatna usługa Xbox Live Gold.

Dostępna na Androidzie i iOS-ie

Grać w nią będą mogli zarówno użytkownicy telefonów z systemem Android jak i posiadacze urządzeń z systemem iOS.


Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0