Gorące tematy

Melania Trump zachwyciła stylizacją. Dziennikarze: to hołd dla księżnej Diany

Gorące tematy

Melania Trump zachwyciła stylizacją. Dziennikarze: to hołd dla księżnej Diany

Donald Trump i jego żona Melania rozpoczęli trzydniową wizytę w Wielkiej Brytanii od odwiedzin w Pałacu Buckingham. Parę prezydencką przed rezydencją powitali następca tronu książę Karol oraz jego żona Camilla, a następnie królowa Elżbieta II podjęła amerykańskich gości na prywatnej audiencji. Wieczorem odbył się uroczysty bankiet.

Podczas pierwszego dnia wizyty Donalda Trumpa i jego żony Melanii w Wielkiej Brytanii para prezydencka gościła u Elżbieta II w Pałacu Buckingham. Królowa oprowadziła amerykańskich gości po swojej rezydencji. Następnym punktem wizyty Trumpów była tzw. herbatka u księcia Karola i jego żony Camilli.

>>> Zobacz także:

Konflikt między Donaldem Trumpem i Meghan Markle?

Natomiast wieczorem odbył się bankiet na ok. 170 osób, którego goście uczcili trwające od wieków relacje między dwoma krajami. Na uroczystości zjawili się także książę William i księżna Kate. Zabrakło natomiast księżnej Meghan, która z uwagi na niedawny poród nie uczestnicy jeszcze w oficjalnym spotkaniach. Zapewne niektórzy byli tym faktem zawiedzeni z powodu ostatnich rewelacji na temat amerykańskiego prezydenta i Meghan Markle. Otóż w 2016 roku żona księcia Harry'ego przyznała, że obawia się wizji "świata pod rządami Trumpa". Kiedy Donald Trump dowiedział się o jej słowach, miał powiedzieć, że jest ona "nasty", co oznacza: "paskudna", "wredna", "złośliwa".

Melania Trump oddała hołd księżnej Dianie?

Uwagę mediów zwrócił również strój Melanii Trump, w którym odwiedziła Pałac Buckingham. Biała sukienka przypominała stylizacje księżnej Diany. Dziennikarze są przekonani, że wybór ubioru nie jest przypadkowy. Uważają, że Melania Trump, wybierając go oddała hołd zmarłej tragicznie księżnej.


Co sądzisz o tym artykule?
78
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0