Gwiazdy

Królowa Elżbieta II pojawi się na pogrzebie służącej Annette Wilkin i złamie protokół?

Elżbieta II

Elżbieta II

Gwiazdy

Królowa Elżbieta II pojawi się na pogrzebie służącej Annette Wilkin i złamie protokół?

Elżbieta II

Elżbieta II

Królowa Elżbieta złamie protokół! Chodzi o pogrzeb służącej Annette Wilkin, na którym pojawić się ma sama królowa. Protokół mówi, że monarchini może uczestniczyć tylko w pogrzebach członków rodziny i bardzo bliskich przyjaciół, absolutnie jednak nie podwładnych - w przypadku swojej służącej Annette królowa zamierza jednak zrobić wyjątek.

Zobacz też: Kiedy Meghan Markle będzie w drugiej ciąży? Książę Harry znów zostanie ojcem?

Annette Wilkin nie żyje - kim była służąca królowej Elżbiety?

Królowa Elżbieta wybiera się na pogrzeb służącej Anette Wilkin. Anette Wilkin zmarła niedawno po krótkiej i niespodziewanej chorobie. Przez długie lata była służącą Elżbiety - była pracownikiem dworu od 1974 roku. Annette Wilkin zmarła w wieku 72 lat.


Więcej: Horoskop Royal Baby. Co gwiazdy mówią o dziecku Książąt Sussex? Pisany jest mu tron!


Królowa Elżbieta i Annette Wilkin znały się bardzo dobrze - służąca dostała nawet kiedyś w prezencie od królowej jednego z jej psów.

Królowa uwielbiała ją. Była niemal częścią rodziny. Nigdy nie wyszła za mąż, ale była bardzo oddana swojej pracy i poświęciła całe swoje życie dla rodziny królewskiej - mogliśmy przeczytać w Daily Mail.

W 2014 roku Wilkin chciała przejść na emeryturę, jednak Elżbieta II poprosiła ją, by jej nie opuszczała - zaproponowała jej o wiele lżejszą pracę - pracę garderobianej. Annette przystała wówczas na prośbę Elżbiety.

Na dworze królewskim wszyscy kochali Annette - możemy przeczytać o tym w Daily Mail:

Anette Wilkin miała królewską aurę i piękny akcent, który podziwialiśmy. Zawsze była nieskazitelnie ubrana. W pełni kontrolowała swoją pracę i była życzliwą dla personelu. Królowa ją uwielbiała, a ona była prawie częścią rodziny. Nigdy nie wyszła za mąż, ale poświęciła się swojej pracy i oddała życie rodzinie królewskiej.

Elżbieta na pogrzebie służącej

Plotek o tym, że Elżbieta ma się pojawić na pogrzebie Wilkin, nie potwierdził na razie rzecznik rodziny królewskiej. Informację o planach Elżbiety zdobyli natomiast brytyjscy dziennikarze. 

Mamy nadzieję, że Elżbieta rzeczywiście pojawi się na pogrzebie swojej służącej - przyjaciółki. W takich momentach warto chyba jednak czasem nagiąć dworskie zasady?


Zobacz też: Meghan Markle urodziła synka. Książę Harry emocjonalnie o porodzie: "najniezwyklejsze doświadczenie"


Co sądzisz o tym artykule?
83
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0