Gwiazdy

Tadeusz Mülller pokazał zdjęcie ojca. Jak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler?

Gwiazdy

Tadeusz Mülller pokazał zdjęcie ojca. Jak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler?

Tadeusz Müller opublikował w sieci zdjęcie swojego ojca. Jak wyglądał były mąż restauratorki? Syn jest do niego bardzo podobny. Więcej na ten temat w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska. 

Małżeństwo Magdy Gessler

Restauratorka w wieku zaledwie 24 lat została żoną. Pierwszym mężem Magdy był Volkhart Müller, niemiecki dziennikarz, z którym gwiazda doczekała się dziecka. Zakochani prowadzili szczęśliwe życie w Hiszpanii, jednak ich spokój zakłóciła choroba Volkharta. Ciężko chory na raka mężczyzna wkrótce zmarł.

Tadeusz Mülller wspomina ojca

Owocem miłości Magdy Gessler i Volkharta Müllera, jest syn Tadeusz. Synowi nie udało się spędzić z ojcem wiele czasu, jednak jego uczucia i wspomnienia nadal są silne. Tadeusz na Instagramie podzielił się wzruszającym zdjęciem z przeszłości, które opatrzył komentarzem.

Dzisiaj wspominam mojego tatę, Volkharta Müllera 1942 -1987🕯
Wyjątkowego dziennikarza i fotoreportera, który dokumentował upadek reżimu Francisco Franco (…) Był człowiekiem oddanym sprawom ludzi, fascynowała go hiszpańska kultura prowincji. Dziękuje @magdagessler_official za niekończące się opowieści o Volko.

 Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
77
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0