Gwiazdy

Martyna Wojciechowska obcięła włosy? Internet wrze. Dziennikarka zabrała głos

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska obcięła włosy? Internet wrze. Dziennikarka zabrała głos

Martyna Wojciechowska opublikowała wczoraj na Instagramie zdjęcie w krótkich włosach, które podpisała „ostre cięcie”. W Internecie rozpętała się prawdziwa burza. Dziennikarka w końcu sama zabrała głos w tej sprawie. Skąd pomysł na tak radykalną metamorfozę?

Ostre cięcie Martyny Wojciechowskiej

Kiedy Martyna Wojciechowska wrzucała na Instagram zdjęcie w krótkiej blond fryzurze, nie spodziewała się, jakim echem odbije się jej post. Fanom Martyny nie do końca przypadła do gustu nowa fryzura dziennikarki.

W długich było lepiej.

-pisali.

We wszystkich lifestyle-owych serwisach można było wczoraj przeczytać, że Martyna Wojciechowska radykalnie zmieniła uczesanie i obcięła włosy na krótko.

Przypomnijmy, że Wojciechowska nosiła już takie włosy, kiedy prowadziła "Big Brothera", a więc  20 lat temu.

>>>Zobacz też: Martyna Wojciechowska planuje ślub?

Oglądajcie "Kobietę na krańcu świata"

Dziennikarka nie spodziewała się, że jej nowe uczesanie tak bardzo poruszy media. Postanowiła sama zabrać głos w tej sprawie. Jak napisała pod kolejnym opublikowanym zdjęciem, jej metamorfoza jest związana z kolejnym odcinkiem "Kobiety na krańcu świata".

Nie sądziłam, że temat mojej fryzury może być aż tak ważny! Uspokoję wszystkich zainteresowanych, to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA! Ultraortodoksyjne Żydówki zasłaniają włosy na co dzień i robią to tak sprytnie, że trudno się tego domyślić. Nie używają chust, tylko chowają je pod PERUKAMI, które wyglądają bardziej niż naturalnie! Sklepy perukarskie w Izraelu cieszą się więc dużą popularnością. Więcej już w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 w TVN. Przenosimy się do Jerozolimy. Oglądajcie koniecznie!

>>>Zobacz też: "Kobieta na krańcu świata" świętuje 10 lat!

Co sądzisz o tym artykule?
82
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0