Martyna Wojciechowska adoptowała młodą mieszkankę Tanzanii! Wojciechowska do tej pory miała pod opieką własną biologiczną córkę Marysię oraz dwie adoptowane dziewczynki: Tatu i Kabulę.

Zobacz: Maciek wyrzucony z Big Brothera. Martyna Wojciechowska oceniła tę decyzję!


Martyna Wojciechowska poinformowała o adopcji kolejnej dziewczynki. Wojciechowska zdradziła, że dziecko pochodzi z Tanzanii.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Misji Afrykańskich i dzięki ich wsparciu finansowemu zaopiekowaliśmy się wspólnie kolejną dziewczynką, która dołączyła do Kabuli i do Tatu - zdradziła w rozmowie z viva.pl Martyna Wojciechowska.

Przypomnijmy, Martyna Wojciechowska adoptowała wcześniej dwie dziewczynki, które również pochodzą z Tanzanii: Tatu i Kabulę. Czyli obecnie ma pod opieką czwórkę dzieci - własną biologiczną córkę, Marysię oraz trzy dziewczynki z Afryki.


Więcej: Dlaczego dzieci chore mają małe szanse na adopcję w Polsce?

Zobacz film: Martyna Wojciechowska zmieniła imię, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.04.2019
Monika
Przykro mi, ale to nie jest adopcja, tylko finansowe wsparcie. Adopcji to podjęła się moja koleżanka, która zaadoptowała 3 letnią dziewczynkę wtedy i została jej mamą. Oprócz normalnych obowiązków jakie ma jako rodzic dochodzą jeszcze wizyty u terapeutów i logopedów, a także monitorowanie zdrowia dziecka, gdyż ma stwierdzone ADHD i problemy z tarczycą. To jest prawdziwa adopcja.