Gwiazdy

Martyna Wojciechowska adoptowała następną córkę! 

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska adoptowała następną córkę! 

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska adoptowała młodą mieszkankę Tanzanii! Wojciechowska do tej pory miała pod opieką własną biologiczną córkę Marysię oraz dwie adoptowane dziewczynki: Tatu i Kabulę.

Zobacz: Maciek wyrzucony z Big Brothera. Martyna Wojciechowska oceniła tę decyzję!


Martyna Wojciechowska poinformowała o adopcji kolejnej dziewczynki. Wojciechowska zdradziła, że dziecko pochodzi z Tanzanii.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Misji Afrykańskich i dzięki ich wsparciu finansowemu zaopiekowaliśmy się wspólnie kolejną dziewczynką, która dołączyła do Kabuli i do Tatu - zdradziła w rozmowie z viva.pl Martyna Wojciechowska.

Przypomnijmy, Martyna Wojciechowska adoptowała wcześniej dwie dziewczynki, które również pochodzą z Tanzanii: Tatu i Kabulę. Czyli obecnie ma pod opieką czwórkę dzieci - własną biologiczną córkę, Marysię oraz trzy dziewczynki z Afryki.


Więcej: Dlaczego dzieci chore mają małe szanse na adopcję w Polsce?

Zobacz film: Martyna Wojciechowska zmieniła imię, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.04.2019
Monika
Przykro mi, ale to nie jest adopcja, tylko finansowe wsparcie. Adopcji to podjęła się moja koleżanka, która zaadoptowała 3 letnią dziewczynkę wtedy i została jej mamą. Oprócz normalnych obowiązków jakie ma jako rodzic dochodzą jeszcze wizyty u terapeutów i logopedów, a także monitorowanie zdrowia dziecka, gdyż ma stwierdzone ADHD i problemy z tarczycą. To jest prawdziwa adopcja.