Gwiazdy

Tych zdjęć nie widział nikt! Marina pokazała, jak wyglądała tuż po porodzie!

Marina z Wojciechem Szczęsnym i Liamem

Fot. Instagram / Marina

Gwiazdy

Tych zdjęć nie widział nikt! Marina pokazała, jak wyglądała tuż po porodzie!

Marina z Wojciechem Szczęsnym i Liamem

Fot. Instagram / Marina

Liam - syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego - skończył wczoraj roczek! Marina w związku z tym wyjątkowym postanowiła pochwalić się zdjęciem Liama. Zobaczcie, jak Marina i jej synek Liam wyglądali tuż po porodzie. Te zdjęcia chwytają za serce!

Więcej: Marina o życiu w Turynie, mężu i synku


Trudno w to uwierzyć, ale synek Mariny i Wojciecha Szczęsnego, ma już roczek. Małżeństwo powitało na świecie Liama równo rok temu w szpitalu im. świętej Rodziny. W związku z pierwszymi urodzinami Liama, Marina postanowiła pochwalić się wcześniej niepublikowanymi zdjęciami, które zrobiono tuż po porodzie!

Dziś nasz syn LIAM kończy roczek! To był najpiękniejszy rok mojego życia. 100 lat syneczku - napisała Marina na Instagramie tuż pod zamieszczonymi zdjęciami.

Przyznać trzeba, że Marina kilka godzin po porodzie wyglądała promiennie, mimo że był to dla niej jednocześnie najpiękniejszy, ale i najtrudniejszy dzień życia.

Ślub Mariny i Wojciecha Szczęsnego

Przypomnijmy, Marina i Wojciech Szczęsny są parą już od kilku tak. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w maju 2016 roku, niedaleko stolicy Grecji, Aten, w jednej z podmiejskich dzielnic, Vouliagmeni. 

Najpiękniejszy dzień naszego życia, w towarzystwie najważniejszych dla nas osób. Jestem najbardziej dumnym mężczyzną na świecie, mogąc ogłosić Marinę moją żonę - napisał wówczas Wojciech Szczęsny na Instagramie.

Na ślubie Mariny i Szczęsnego zaśpiewał James Arthur, który wystąpił z Mariną w duecie. Na ślubie wśród gości obecna była m.in. Anna Lewandowska czy Dorota Czaja. 


Zobacz też: Ewa Farna urodziła! Pokazała zdjęcie synka i zdradziła jego imię

Zobacz film: Marina Łuczenko-Szczęsna kończy urlop macierzyński, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
56
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0