Gwiazdy

Maria Konarowska została mamą! Zobacz zdjęcia pięknej kruszynki

Maria konarowska na badaniu w czasie ciąży

Fot. instagram.com/mariakonarowska

Gwiazdy

Maria Konarowska została mamą! Zobacz zdjęcia pięknej kruszynki

Maria konarowska na badaniu w czasie ciąży

Fot. instagram.com/mariakonarowska

Maria Konarowska urodziła córeczkę. Gwiazda opublikowała post na Instagramie, w którym poinformowała fanów o radosnej nowinie. Dziewczynka przyszła na świat w środę, 27 listopada. 

Wyczekiwana córeczka Marii i Oktawiana jest już na świecie. Maria Konarowska opublikowała post, w którym opisała szczegóły dotyczące narodzin maleństwa. Dziewczynka urodziła się w środę, o godz. 10:41, dostała na imię Gaja. 

Maria Konarowska chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami z ciąży. Na profilu gwiazdy mogliśmy śledzić tydzień po tygodniu, aż do ostatnich chwil.  Po narodzinach córeczki Maria opublikowała zdjęcie z maleństwem i dodała wzruszający opis:

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki ?
Gaja ?

Życzenia z okazji narodzin córeczki Marii Konarowskiej 

Pod postem pojawiły się setki gratulacji i życzeń. Informację o narodzinach komentowali też przyjaciele ze świata show-biznesu:

  • "Gratuluję kochana! Miejcie pięknie!" - życzyła Aleksandra Kwaśniewska 
  • "Gaja, pięknie! Buziaki kochana" - skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak
  • "Marysiu przytulamy Was do serca <3 wielkie gratulacje"  - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan

W kolejnym poście, aktorka podziękowała wszystkim za piękne słowa i życzenia. To było dla niej podwójne święto, bo Maria 30 listopada obchodziła swoje 39. urodziny. Gwiazda wyraziła wdzięczność za wszystkie wiadomości i opublikowała kolejne urocze zdjęcie z córeczką. Nie można się nie zgodzić z komentarzami pod uroczym zdjęciem: 

  • "Gratulacje, cudowny "prezent" urodzinowy ? dużo zdrówka, siły i mnóstwo radości"
  • "Zdecydowanie największy prezent urodzinowy od życia! ?❤️❤️❤️"
 ... Wczoraj były moje urodziny?☺️Nie muszę chyba mówić, że były to najlepsze urodziny w moim życiu, pomimo tego, że spędzone w szpitalu ?? Nie muszę chyba też mowić, że jej przyjście na świat to najwspanialszy prezent urodzinowy jaki mogłabym sobie wymarzyć. Nie muszę? Prawda? Ale muszę, a właściwie bardzo chcę, podziękować Wam za życzenia urodzinowe dla mnie, a potem mnóstwo miłości i gratulacji przesłanych dla Naszej córeczki ? Nie jestem w stanie odpisać na każde z nich, więc tutaj przelewam ogrom wdzięczności za komentarze, smsy, wiadomości i inne formy generowanej w naszą stronę wspaniałej energii, my to NAPRAWDĘ czujemy ❤️ No i z góry uprzedzam, że teraz, już ogólnie, z odpisywaniem mogę mieć opóźnienia... jest szansa, że będę nieco zajęta ??‍?‍?❣️ #dziękuję .
#Mama #szczęście #miłość #momlife #happiness #mamahood #magicmoments #love ?

 Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy wiele szczęścia i miłości. 

Kariera Marii Konarowskiej 

Maria Konarowska jest  Jest prawnuczką pisarza Jana Parandowskiego, wnuczką aktora Andrzeja Szczepkowskiego, córką aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Debiutowała w serialu "Na wspólnej" w 2004 roku. 

Maria Konarowska zyskała popularność po udziale w programie "Azja Express", gdzie wraz z Agnieszką Włodarczyk, zajęła drugie miejsce. 

Po udziale w programie "Azja Express" obie uczestniczki twierdziły, że nauczyły się minimalizować swoje potrzeby. Dostrzegły, że rzeczy materialne tak naprawdę nie mają znaczenia. 

Do życia potrzeba jedynie przyjaznych ludzi, niczego więcej 

- powiedziała Konarowska.

Zobacz film: Maria Konarowska, uczestniczka programu "Azja Express". Źródło: X-news. 

>>> Zobacz też: 

Aneta Kręglicka. Miss Świata'89, która nie była fanką konkursów piękności. Mija 30 lat od jej wyboru

Nowe życie Otylii Jędrzejczak. Jak czuje się w roli matki?

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnej córki? Trenerka komentuje!

Co sądzisz o tym artykule?
91
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0