Gwiazdy

Madonna na kwarantannie zaskakuje fanów. "Królowa Popu" daje koncert o trzeciej nad ranem

Gwiazdy

Madonna na kwarantannie zaskakuje fanów. "Królowa Popu" daje koncert o trzeciej nad ranem

Kwarantanna to trudny czas dla nas wszystkich. Jednym siedzenie w domu przychodzi z łatwością, inni czują nieposkromioną energię, by coś ze sobą zrobić. Madonna zaskoczyła swoich fanów i w obliczu domowego aresztu postanowiła zaśpiewać piosenkę o smażonej rybie. 

Prawdziwy głos Madonny

Madonna zamknięta w czterech ścianach domu najwidoczniej zatęskniła za publicznymi występami. Gwiazda w mediach społecznościowych opublikowała filmik, na którym ze szczotką w dłoniach, śpiewa piosenkę o smażonej rybie.

Żyjąc w wyjątkowych czasach… dzięki Bogu za wyobraźnię i za smażoną rybę

 – napisała na Twitterze.

Żyjąc w wyjątkowych czasach... jest 3 nad ranem - pozwólcie mi na odrobinę luzu

- opatrzyła wpis na Instagramie.

Zamieszczone w mediach społecznościowych wideo zaskoczyło użytkowników. Fani Madonny otrzymali niesamowitą okazję, by usłyszeć naturalny głos królowej sceny. Jak wam się podoba taka odsłona?

Madonna nago w wannie

Artystka swoimi przemyśleniami dotyczącymi koronawirusa podzieliła się na Twitterze. Madonna prosto z wanny pełnej płatków róż nagrała krótkie wideo, na którym przekonywała, że dzięki SARS-CoV-2 ludzie stają się równi.

COVID-19 nie liczy się z tym, jak bardzo jesteś bogaty, sławny, zabawny, inteligentny, gdzie mieszkasz, ile masz lat czy jakie niesamowite historie masz do opowiedzenia. COVID-19 to wielki wyrównywacz. To, co jest w tym tak straszne, jest także wspaniałe. Staliśmy się sobie równi na wiele sposobów. Tak jak śpiewałam w mojej piosence „Human Nature”, płyniemy na tej samej łodzi. Jeśli ona zatonie, wszyscy razem pójdziemy na dno

 — mówi Madonna.

Fani nie podzielili opinii Królowej Popu. Pod postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, krytykujących zachowanie Madonny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
59
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0