Rozrywka

"Lady Gucci: Historia czarnej wdowy". Opowieść o namiętności i morderstwie już na Player.pl

TVN

Rozrywka

"Lady Gucci: Historia czarnej wdowy". Opowieść o namiętności i morderstwie już na Player.pl

TVN

Zabójstwo Maurizio Gucci w 1995 roku wstrząsnęło nie tylko Włochami, ale całym światem. Biznesman i szef jednego z największych domów mody na świecie został zastrzelony w Mediolanie. Śledztwo w sprawie trwało ponad 2 lata i zakończyło się szokującym wynikiem. To Patrizia Reggiani zleciła zabójstwo męża. Dlaczego? Opowiada o tym w najnowszym dokumencie discovery+ Originals. 

Patrizia Reggiani: historia najsłynniejszej czarnej wdowy na świecie

Po niemal 20 latach spędzonych w więzieniu, wdowa po Maurizio Gucci wraca do życia na wolności. Twórcy dokumentu o zbrodni, która wstrząsnęła światem mody dotarli do żony współtwórcy imperium Gucci i razem z nią stworzyli wyjątkowy film o tym, co pchnęło ją do tak szokującego posunięcia, ale też o tym, jak to się stało, że związała się z włoskim potentatem modowym. 

Dlaczego Lady Gucci zleciła zabójstwo męża?

W trakcie realizacji zdjęć twórcy dokumentu rozmawiali nie tylko z osławioną Lady Gucci, ale także z jej przyjaciółmi. Te rozmowy stawiają wydarzenia z 1995 roku w zupełnie nowym świetle. Wraz ze zdradą męża cały świat Patrizi legł w gruzach. 

Ekskluzywne życie, jakie wiodła będąc żoną Maurizio Gucci skończyło się razem z decyzją jej męża o rozstaniu. Kiedy dowiedziała się, że jest zdradzana, a już niebawem zostanie też pozbawiona majątku, była zrozpaczona. Czy właśnie wtedy postanowiła, że zabije męża? Na to pytanie odpowiada w dokumencie "Lady Gucci: Historia czarnej wdowy" dostępnym na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Lady Gucci: Historia czarnej wdowy

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
63
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0