Gucci

  Gucci

  Nazwisko Gucci od dawna jest związane z Hollywood, a teraz postanowił wykorzystać to dyrektor kreatywny tego domu mody, Alessandro Michele. Najnowsza kolekcja prestiżowej marki na sezon wiosna-lato 2022 została pokazana na kultowym Hollywood Boulevard w Los Angeles. Ubrania prezentowali nie tylko modele i modelki, ale też znane gwiazdy.

  Zabójstwo Maurizio Gucci w 1995 roku wstrząsnęło nie tylko Włochami, ale całym światem. Biznesman i szef jednego z największych domów mody na świecie został zastrzelony w Mediolanie. Śledztwo w sprawie trwało ponad 2 lata i zakończyło się szokującym wynikiem. To Patrizia Reggiani zleciła zabójstwo męża. Dlaczego? Opowiada o tym w najnowszym dokumencie discovery+ Originals.

  Lady Gaga jest utalentowaną piosenkarką, ale też aktorką. Po entuzjastycznie przyjętej przez krytyków i widzów roli w filmie "Narodziny gwiazdy" ponownie stanęła przed kamerą. We Włoszech z jej udziałem powstaje właśnie produkcja zatytułowana "House of Gucci". Lady Gaga podzieliła się z fanami zdjęciem z planu. Razem z partnerującym jej Adamem Driverem wygląda niezwykle stylowo.

  Na polskim rynku właśnie ukazała się jej najnowsza książka: „Gucci. Prawdziwa historia dynastii sukcesu”. Jakie były początki jednej z najbardziej znanych marek świata? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziedziczkę włoskiej fortuny - Patrizię Gucci. Ile ubrań i akcesoriów marki Gucci ma w swojej szafie? :)

  Kariera Julii Banaś, polskiej modelki znanej na całym świecie, zaczęła się na szkolnym korytarzu. Dziewczyna miała wtedy zaledwie 17 lat. Teraz mieszka w Nowym Yorku i pracuje dla takich marek jak np. Gucci. Jak odnajduje się w mieście, które nigdy nie śpi? Dlaczego uważana jest za modelkę w stylu lat 90.? W Dzień Dobry TVN powiedziała o polonistyce on-line, sesji dla "Interview" i tym, co chce przekazać młodym dziewczynom.

  Kariera Rity Zimmermann zaczęła się od kilku lajków na Instagramie. Na jej profilu codziennie pojawiał się przynajmniej jeden kolaż lub animacja. Pewnego dnia do polskiej artystki mieszkającej na stałe w Sidney odezwał się... firma Gucci! Otrzymała propozycję współpracy i stworzyła papierową historię miłosną trampka. Z kim współpracuje dzisiaj? Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Łukaszowi Radwanowi artystka opowiedziała o swojej miłość do papieru.