Nasze akcje

Kasia zorganizowała piękną akcję dla Jagody chorej na raka. Teraz przyjaciółka się jej odwdzięczyła 

Nasze akcje

Kasia zorganizowała piękną akcję dla Jagody chorej na raka. Teraz przyjaciółka się jej odwdzięczyła 

Poznajcie bohaterki naszego cyklu "Dzień dobry, tu kurier". Kasia i Jagoda przyjaźnią od wielu lat. Rok temu jedna z nich zachorowała na złośliwy nowotwór. W trudnych chwilach młode kobiety mogą na siebie liczyć.

Przyjaźń to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych wartości w życiu. Kasia i Jagoda wiedzą o tym dobrze już od najmłodszych lat. Panie poznały się we wczesnym dzieciństwie i do dziś są dla siebie najbliższymi przyjaciółkami. Ostatnio jedną z nich odwiedził wyjątkowy kurier - Filip Chajzer.

Kurier Filip Chajzer we Wrocławiu

W liście wysłanym do naszej redakcji Jagoda podzieliła się swoją historią. Miniony rok był dla niej zarówno najszczęśliwszym, jak i najtrudniejszym czasem w życiu. Latem powitała na świecie pierwsze dziecko, a kilka miesięcy później dowiedziała się o tym, że choruje na złośliwy nowotwór węzłów chłonnych. Kiedy była w szpitalu, cały czas mogła liczyć na wsparcie swojej najlepszej przyjaciółki, Kasi. To ona zorganizowała akcję, w ramach której Jagodę bardzo często odwiedzali kurierzy z upominkami od przyjaciół. 

- Może teraz w ramach podziękowania to wy zapukacie do niej? - zaproponowała. W tym właśnie celu Filip Chajzer udał się do Wrocławia.

Wielka siła przyjaźni

Kasia nie wiedziała o wizycie Filipa Chajzera. W nasz plan zaangażowaliśmy jej koleżankę, która zaaranżowała spotkanie na Zoomie - dzięki temu mieliśmy pewność, że przyjaciółka Jagody będzie w domu. Na widok naszego prowadzącego nie kryła zdziwienia i łez, zwłaszcza kiedy zobaczyła wzruszające upominki: te same słodycze, które wysyłała Jagodzie do szpitala, ulubioną kawę, balony oraz ich zdjęcie z czasów, kiedy były jeszcze maluchami.

Po miłej niespodziance Kasia i Filip Chajzer wybrali się na spacer do pobliskiego parku. 

- Jagoda to jest niesamowita dziewczyna. (...) Chciałam ją wesprzeć - mówiła o swojej przyjaciółce. A czym jest dla niej przyjaźń? Jak przyznała, chodzi o to, żeby myśleć o kimś i dbać o niego. Tak proste rzeczy, mogą okazać się bardzo pomocne zwłaszcza w tych najtrudniejszych chwilach.

"Dzień dobry, tu kurier"

"Dzień dobry, tu kurier" to nasz nowy cykl, w którym widzowie mogą podzielić się pozytywnymi wiadomościami i doświadczeniami. Jego celem jest szerzenie dobrego przekazu. W końcu nic tak nie rozjaśnia dnia jak radosna nowina z samego rana.

Zobacz też:

Żona Stinga zagra w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej. "Zapowiada się coś wielkiego"

Czy utrzymywanie kontaktu z byłym to dobry pomysł? Psycholog: "Wszystko zależy od tego, w jaki sposób partnerzy się rozstali"

Pigcasso - świnka, która maluje obrazy. Jej najdroższa praca kosztowała 6 tys. dolarów

Co sądzisz o tym artykule?
63
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0