Gwiazdy

Julia Wieniawa wierzy w moc kamieni! Gwiazda ma w domu własną kolekcję 

Gwiazdy

Julia Wieniawa wierzy w moc kamieni! Gwiazda ma w domu własną kolekcję 

Podczas gali JOY Influencer Roku 2019, Mateusz Hładki przeprowadził z Julią krótką rozmowę na temat znaczenia kamieni. Jak się okazuje, mają one dla aktorki ogromne znacznie. 

Julia Wieniawa wierzy w moc energetyczną kamieni. Aktorka ma w swojej kolekcji niemały dobytek. Specjalny egzemplarz ściągnęła nawet z Rosji. Jaką wartość mają dla celebrytki kolorowe kamienie?

Kolekcja kamieni Julii Wieniawy

Aktorka przyznała, że w jej kolekcji znajdują się różne kamienie. Jeden z nich jest konkretnie dedykowany jej osobie. Jaki? Dla ludzi urodzonych w grudniu przeznaczony jest ametyst. Julia zdradziła, że jest to jej ulubiony kamień. Gwiazda ma w swojej kolekcji również kwarc i szungit, który służy do naturalnego filtrowania wody.

Jest to świetny zamiennik filtra, który kupuje się w sklepie. Jest to bardzo dobre i ekologiczne, nie trzeba kupować ciągle plastikowych butelek z wodą.

 – powiedziała Julia.

Kamienie amulety

Podczas rozmowy z Mateuszem, Julia zdradziła, że wszystkie kamienie trzyma w sypialni. Dają jej one dobrą energię.

Mam taki medalion, który noszę na co dzień na szyi pod ubraniem, który mnie jonizuje ujemnie, który chroni mnie przed technologią, np. telefonem, przed samochodem, przed WiFi.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dolce vita ????

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
52
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0