Gwiazdy

Julia Wieniawa nie idzie na studia. Boi się, że show-biznes o niej zapomni? "Bzdura!" - odpowiada aktorka

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie idzie na studia. Boi się, że show-biznes o niej zapomni? "Bzdura!" - odpowiada aktorka

Julia Wieniawa zdecydowała, że nie pójdzie w tym roku na studia.  W mediach od razu pojawiły się spekulacje, że aktorka boi się, że show- biznes o niej zapomni. O szczegółach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Przerwa na karierę

Julia Wieniawa dwa lata temu zdała maturę. Aktorka podjęła decyzję, że nie pójdzie na studia razem ze swoimi rówieśnikami i zrobi sobie kilkuletnią przerwę od nauki.

W mediach pojawiły się spekulacje jakoby Julia Wieniawa bała się, że jeżeli pójdzie na studia, show-biznes oraz reżyserzy o niej zapomną. Aktorkę tak bardzo rozzłościły doniesienia prasy bulwarowej, że postanowiła się do nich ustosunkować.

Nie róbcie ze mnie idiotki!

- napisała Julia na swoim Instagramie. Wieniawa dodała, że decyzja o przerwie w nauce była przemyślana i świadoma.

Julia Wieniawa - Instagram i kariera

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zainteresowania. Młoda aktorka jest rozrywana - regularnie spływają do niej lukratywne kontrakty, w których może przebierać.Gwiazda cieszy się sympatią tysięcy osób, które obserwują ją m.in. właśnie na Instagramie. Obecnie śledzi ją ponad milion osób! Dla wielu z nich Julia jest inspiracją i wzorem. 

Julia Wieniawa jest bowiem jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. I nic dziwnego, bo ta młoda dziewczyna to tytan pracy. Gra w filmach i serialach, nagrywa piosenki, prężnie rozwija się jako influnecerka, a także bierze udział w wielu kampaniach reklamowych. I to wszystko mając zaledwie 21 lat!

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
65
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
20.09.2019
Enia
Nie pójdzie na studia, bo nie da rady, nie jest za inteligentna
20.09.2019
JonhyB
Najbardziej sztuczna dziewczyna jaką widziałem.