Gwiazdy

Julia Wieniawa promuje nowy trend w makijażu. "Trzeba wprowadzić na salony naturalność!" -apeluje aktorka

Gwiazdy

Julia Wieniawa promuje nowy trend w makijażu. "Trzeba wprowadzić na salony naturalność!" -apeluje aktorka

Julia Wieniawa lansuje na salonach nowy trend w makijażu. Aktorka zrezygnowała z mocnego makijażu na rzecz naturalnego looku. O szczegółach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.

Make up no make up

Julia Wieniawa to nie tylko młoda, świetnie zapowiadająca się aktorka, ale również influencerka, którą na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Julia kocha modę i wyznacza trendy (zaprojektowała nawet autorską linię ubrań dla jednej z sieciówek) oraz wszelkie nowinki ze świata beauty.

Make up no make up

Jednym z wiodących ostatnio trendów w makijażu jest make up no make up. Naturalny wygląd wygląda świeżo i odejmuje lat. Julia choć nie musi się odmładzać (Wieniawa ma dopiero 22 lata), to polubiła nowy makijażowy trend.

Na ostatnią galę "Kobieta Glamour" wybrała się prawie nieumalowana. Wieniawa w oryginalnej i zwiewnej kreacji jedynie subtelnie podkreśliła swoją urodę.

Malowałam się sama. Nałożyłam tylko podkład i trochę rozświetlacza. Trzeba na polskie salony wprowadzić naturalność. Moim zdaniem przejadły się już te mocne makijaże. Narysowane brwi, konturowanie, wymalowane usta, sztuczne rzęsy. Trzeba to wszystko wyrzucić do kosza i polubić siebie, swoją twarz taką jaka jest. I ją podkreślać a nie ją zamalowywać.

- zdradziła Julia w rozmowie z Basią Pasek.

Fanom aktorki nowy look Julii bardzo się spodobał, czego dowodem były komplementy w komentarzach pod opublikowanym z gali zdjęciem.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
86
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0