Gwiazdy

Julia Wieniawa w czerwonej bieliźnie. Zapowiedź nowego filmu Patryka Vegi "Small World"

Julia Wieniawa

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Gwiazdy

Julia Wieniawa w czerwonej bieliźnie. Zapowiedź nowego filmu Patryka Vegi "Small World"

Julia Wieniawa

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Patryk Vega opublikował na swoim instagramowym profilu zmysłowe zdjęcie Julii Wieniawy w czerwonej bieliźnie. Fotografia jest zapowiedzią jego nowego filmu - "Small World". Zwiastun nowej produkcji Vegi ukaże się jeszcze w tym tygodniu. 

Nowy film Patryka Vegi

"Small World" to nowy film Patryka Vegi, który porusza temat handlu dziećmi. W jedną z głównych ról wcieliła się Julia Wieniawa. Reżyser opublikował na swoim Instagramowym profilu zdjęcie, na którym Wieniawa ubrana jest w czerwoną bieliznę. Post zapowiada zwiastun filmu, który ma ukazać się w środę, 22 stycznia o 8:00.


"Small World"

Film będzie opowiadał historię czternastolatki, która została porwana z polskiej wsi.
Po 14 latach porywacz i dziewczyna zostają odnalezieni. W filmie zagrają między innymi: Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk. Scenariusz do filmu napisali Olaf Olszewski i Patryk Vega. Premiera zapowiedziana jest na 26 czerwca 2020 roku. "Small World" to już drugi film reżysera, który będzie miał premierę w 2020 roku. Do kin trafi także "Bad Boy" z Antonim Królikowskim.

Patryk Vega "Polityka" 

Jesienią 2019 roku odbyła się premiera "Polityki" Patryka Vegi. Jedną z ról w tym filmie zagrał Antek Królikowski. Aktor wyznał, że nie zastanawiał się długo nad tym, czy przyjąć tę ofertę. Zobacz wideo:


Zobacz też:

Źródło: X-news |
Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0