Gwiazdy

Joanna Moro publikuje nagie zdjęcie. Aktorka śmiałym postem podzieliła fanów

Joanna Moro

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Joanna Moro publikuje nagie zdjęcie. Aktorka śmiałym postem podzieliła fanów

Joanna Moro

Bartosz Krupa/East News

Joanna Moro w mediach społecznościowych dzieli się coraz bardziej śmiałymi fotografiami. Niedawno aktorka opublikowała zdjęcie bez retuszu, na którym naga pozuje na plaży. Mimo zabawnego opisu umieszczonego pod postem niektórym fanom zachowanie gwiazdy zdecydowanie się nie spodobało. Zobacz, co tak oburzyło  internautów. 

Joanna Moro nago

Joanna Moro bardzo dużą uwagę zwraca na naturalność. Aktorka publikuje w sieci zdjęcia bez makijażu, pokazuje niedoskonałości ciała i nie boi się o nich mówić. Niedawno gwiazda z dużą dozą dystansu pochwaliła się na Instagramie nagą fotografią, na której widać małą fałdkę wokół brzucha. Zdjęcie skomentowała w żartobliwy sposób. 

Bransoletki! Tez je widzicie? Ja widzę cztery, a Wy? To jest po prostu zdjęcie, które dla normalnego odbioru wymaga retuszu! Takie najczęściej widzimy w gazetach, a to takie bez! Moim zdaniem fajniejsze 

Joanna Moro publikuje nagie zdjęcie - komentarze

Post zamieszczony przed Joannę rozgrzał internautów do czerwoności. Niektórzy fani gratulowali aktorce dystansu i szczerości oraz podziwiali piękną figurę mamy trójki dzieci. Inni wręcz przeciwnie - krytykowali odważną postawę. Według nich, gwiazda pokazuje zbyt wiele.  

Lubię Panią, za naturalność i rodzinność... Ale co za dużo to nie zdrowo. Zdecydowanie nie

- pisze jedna z internautek. 

Największym sukcesem osobistym Joanny Moro jest jej rodzina. Największym sukcesem zawodowym jest za to jej rola w serialu o wybitnej, nieżyjącej i zapomnianej artystce: Annie German. Jak gwiazda wspomina przygodę na planie?

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
96
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0