Trendy modowe

Jedna spódnica na trzy sposoby. Jak wykorzystać ją na różne okazje?

Trendy modowe

Jedna spódnica na trzy sposoby. Jak wykorzystać ją na różne okazje?

Praca, impreza lub czas wolny - czy można wykorzystać jedną spódnicę i wykonać z niej trzy różne stylizacje? Ewelina Rydzyńska udowodniła, że można!

Jedna spódnica, kilka pomysłów

Jeśli kupujesz ubrania z myślą o jednej konkretnej stylizacji, popełniasz duży błąd. Każde ubranie odpowiednio zestawione z innym elementem garderoby będzie tworzyło zupełnie inną kombinację, strój o nowym charakterze. Wystarczy tylko pobudzić wyobraźnię i nie bać się bawić modą. Wszystko jest w zasięgu naszej ręki, trzeba tylko pozwolić sobie na małe szaleństwo.

Do pracy, na imprezę i randkę

W naszym programie Ewelina Rydzyńska udowodniła, że jedna spódnica może być wykorzystana zarówno na służbowe spotkanie, jak i imprezę.

Pierwsza stylizacja, którą przygotowała idealnie nadaje się do pracy. Czarna spódnica midi, w połączeniu z jedwabnym topem i beżową marynarką prezentuje się elegancko i stylowo.

To jest spódnica, w której bardzo wiele kobiet będzie wyglądało dobrze. Po pierwsze dlatego, że ma długość midi, ma bardzo fajne pęknięcie, które w sposób bardzo kobiecy i seksowny odsłania nogę, a z drugiej strony ona nie jest taka bardzo seksualna i wyzywająca

 – powiedziała Ewelina. 

Druga stylizacja to odwołanie do francuskiego stylu retro. Monochromatyczna wersja idealnie sprawdzi się na randkę bądź spotkanie z koleżankami.

Trzecia wersja to ukłon w stronę tego, co obecnie dzieje się w modzie. Nasza stylistka zaproponowała nietypowe połączenie spódnicy ze sportowymi butami i bluzą.

Moda jest po to, żeby się nią bawić i tworzyć takie wariacje, w których wyglądamy fajnie i dobrze. Coraz więcej kobiet wykorzystuje bluzy z kapturem, nosząc je w niebanalny sposób

- wytłumaczyła stylistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0