Trendy modowe

Jedna spódnica na trzy sposoby. Jak wykorzystać ją na różne okazje?

Praca, impreza lub czas wolny - czy można wykorzystać jedną spódnicę i wykonać z niej trzy różne stylizacje? Ewelina Rydzyńska udowodniła, że można!

Jedna spódnica, kilka pomysłów

Jeśli kupujesz ubrania z myślą o jednej konkretnej stylizacji, popełniasz duży błąd. Każde ubranie odpowiednio zestawione z innym elementem garderoby będzie tworzyło zupełnie inną kombinację, strój o nowym charakterze. Wystarczy tylko pobudzić wyobraźnię i nie bać się bawić modą. Wszystko jest w zasięgu naszej ręki, trzeba tylko pozwolić sobie na małe szaleństwo.

Do pracy, na imprezę i randkę

W naszym programie Ewelina Rydzyńska udowodniła, że jedna spódnica może być wykorzystana zarówno na służbowe spotkanie, jak i imprezę.

Pierwsza stylizacja, którą przygotowała idealnie nadaje się do pracy. Czarna spódnica midi, w połączeniu z jedwabnym topem i beżową marynarką prezentuje się elegancko i stylowo.

To jest spódnica, w której bardzo wiele kobiet będzie wyglądało dobrze. Po pierwsze dlatego, że ma długość midi, ma bardzo fajne pęknięcie, które w sposób bardzo kobiecy i seksowny odsłania nogę, a z drugiej strony ona nie jest taka bardzo seksualna i wyzywająca

 – powiedziała Ewelina. 

Druga stylizacja to odwołanie do francuskiego stylu retro. Monochromatyczna wersja idealnie sprawdzi się na randkę bądź spotkanie z koleżankami.

Trzecia wersja to ukłon w stronę tego, co obecnie dzieje się w modzie. Nasza stylistka zaproponowała nietypowe połączenie spódnicy ze sportowymi butami i bluzą.

Moda jest po to, żeby się nią bawić i tworzyć takie wariacje, w których wyglądamy fajnie i dobrze. Coraz więcej kobiet wykorzystuje bluzy z kapturem, nosząc je w niebanalny sposób

- wytłumaczyła stylistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0