Gwiazdy

Iron Maiden zagrają koncert w Warszawie! 

Plakat promujący trasę koncertową

Fot. https://www.facebook.com/ironmaiden/

Gwiazdy

Iron Maiden zagrają koncert w Warszawie! 

Plakat promujący trasę koncertową

Fot. https://www.facebook.com/ironmaiden/

Iron Maiden wystąpi w Polsce! Jeden z najpopularniejszych zespołów heavymetalowych na świecie wystąpi w przyszłym roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przedsprzedaż biletów rusza za kilka dni!

Iron Maiden wraca do Europy z ostatnim etapem trasy „Legacy Of The Beast Tour”. Zespół da serię koncertów w 2020 roku, 5 lipca zagrają na PGE Narodowym w Warszawie. Gościem specjalnym koncertu będzie Within Temptation. 

Bilety na Iron Maiden 

  • Przedsprzedaż dla członków Fanklubu Iron Maiden będzie dostępna na stronie zespołu: www.ironmaiden.com. Przedsprzedaż ruszy w poniedziałek, 11 listopada od godz. 9.00 i potrwa do wtorku, 12 listopada do godz. 18.00. 
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o  godz. 10.00 i potrwa do 15 listopada do  godz. 9.00. 
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do godz. 10.00.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży trafią 15 listopada o godz. 10.00. Bilety będą dostępne na:  LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.


Iron Maiden od roku w trasie

Zespół Iron Maiden rozpoczął trasę w zeszłym roku. Od tamtego czasu grupa zagrała w 39 krajach dla prawie dwóch milionów fanów. Iron Maiden dali też koncert na legendarnym festiwalu Rock In Rio w Brazylii, gdzie wystąpili dla 100 000 osób.

Zobacz film: Gabi Drzewiecka wydała płytę. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
76
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0