Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Tych trzech scen nie zapomnimy długo. Seks, intryga i wielkie wzruszenie

Player

Rozrywka

"Hotel Paradise 3". Tych trzech scen nie zapomnimy długo. Seks, intryga i wielkie wzruszenie

Player

Trzecia edycja "Hotelu Paradise" pełna była zaskakujących wydarzeń, zwrotów akcji, wzruszających powrotów i emocjonujących eliminacji. Które wydarzenia najbardziej zapadną nam w pamięć?

Pierwszy seks w "Hotelu Paradise": Bibi i Simon

Na ten moment fani formatu czekali od kiedy tylko pojawił się w Polsce i rzeczywiście uczestnicy wystawiali ich cierpliwość na ogromną próbę. Oczekiwania żądnych emocji i namiętności widzów zaspokoili dopiero Bibi i Simon, którzy zdecydowali, że nie będą czekać z wkroczeniem na kolejny etap związku. 

"Hotel Paradise 3": Powrót Basi 

Trudno orzec, które wydarzenie wzbudziło więcej emocji - odejście Basi, która, lubiana przez wszystkich została wyeliminowana w wyniku intrygi Oli i Luizy, czy jej powrót. Kiedy po miesiącu ponownie przekroczyła próg "Hotelu Paradise" z radością witali ją wszyscy: obsługa, uczestnicy i oczywiście on, Krystian, który przez cały czas na nią czekał. To z pewnością był jeden z najbardziej wzruszających momentów w programie. Jak widać para przetrwała wszystkie późniejsze zawirowania i dotrwała razem aż do finałowego odcinka. 

Bibi opuszcza "Hotel Paradise" 

Odejście Bibi z programu było z pewnością bardzo zaskakujące. Kiedy już wszyscy myśleli, że udało im się przetrwać kolejne Rajskie Rozdanie, do Hotelu wróciła Ola i zupełnie odmieniła jego losy. Otrzymała od twórców programu ogromny dar - złoty immunitet, dzięki któremu mogła rozdzielić dowolną parę. W akcie zemsty zdecydowała się odesłać do domu Bibi. Szok, który malował się na twarzy dziewczyny i pozostałych uczestników Hotelu z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów programu. Na szczęście Simon szybko sprawił, że ukochana do niego wróciła. 

Zobacz wideo: Sonia w piosence „Oto Raj”

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
73
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0