Gwiazdy

Halina Frąckowiak pokazała, jak mieszka i zdradziła... jak dba o figurę!

Gwiazdy

Halina Frąckowiak pokazała, jak mieszka i zdradziła... jak dba o figurę!

Halina Frąckowiak wystąpi z polskimi DJ-mi, których zadaniem będzie zmiksowanie jej największych przebojów. Posłuchajcie, co o tym projekcie myśli sama Frąckowiak, zobaczcie jak i gdzie mieszka, oraz poznajcie najważniejsze momenty jej życia!

Więcej: Wstrząsające fakty z życia Violetty Villas


Halina Frąckowiak 30 marca wystąpi razem z polskimi DJ-mi, którzy zmiksują jej największe przeboje. Ten wyjątkowy koncert jest organizowany z okazji akcji "Made in Poland". 

W związku z tym wydarzeniem Piotr Wojtasik odwiedził Halinę Frąckowiak w jej domu, zobaczył jak mieszka, poznał najważniejsze momenty w jej życiu, zobaczył szalone kostiumy sceniczne pani Haliny i dowiedział się... jak udaje się jej utrzymać idealną figurę! Przypomnijmy, Halina Frąckowiak ma 71 lat, a niejedna trzydziestolatka mogłaby pozazdrościć jej ciała! Zobaczcie i posłuchajcie!

Początki kariery Haliny Frąckowiak

Halina Frąckowiak debiutowała w 1963 r. na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Konkurowała tam z Czesławem Niemenem, Zdzisławą Sośnicką i Krzysztofem Klenczonem. Potem wielokrotnie brała udział w festiwalach w Opolu - W roku 1975 nagrodzono ją dodatkowo tytułem „Miss Obiektywu”.

W 1972 rozpoczęła karierę solową. W sumie piosenkarka nagrała ponad dwadzieścia płyt i kaset. 

Prywatnie, Halina Frąckowiak była związana z politologiem Józefem Szaniawskim, z którym ma syna Filipa Frąckowiaka.


Zobacz też: Już jest! Oto pierwszy zwiastun filmu Tarantino z Rafałem Zawieruchą

Co sądzisz o tym artykule?
18
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.03.2019
Grzegorz5qd6
kocham Panią Halinę ... kocham kocham kocham