Gwiazdy

Gwiazdy filmu "Powrót do przyszłości" na wspólnym zdjęciu. Zobacz, jak po 35 latach zmienili się Lloyd i Fox

Powrót do przyszłości

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Gwiazdy filmu "Powrót do przyszłości" na wspólnym zdjęciu. Zobacz, jak po 35 latach zmienili się Lloyd i Fox

Powrót do przyszłości

Dzień Dobry TVN

Christopher Lloyd i Michael J. Fox, gwiazdy kultowej trylogii „Powrót do przyszłości" zapewnili fanom garść wspomnień okazję do wspomnień. W sieci pojawiło się zdjęcie z ich spotkania. Zobaczcie, jak zmienili się po latach filmowi Marty McFly i doktor Emmett Brown.

Christopher Lloyd i Michael J. Fox na wspólnym zdjęciu

Doktor Emmet Brown i Marty McFly to jeden z ulubionych duetów wielbicieli kina. „Powrót do przyszłości” to dla wielu z nas jedna z tych rzeczy, które wymienilibyśmy jako definicję dzieciństwa. Aktorzy zapewnili fanom serii okazję do wspomnień sprzed kilkudziesięciu już lat. Christopher Lloyd opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z Michaelem J. Foxem.

Jadę 88 mil na godzinę, by spotkać się z Michaelem J. Foxem na partyjce pokera 

– napisał Lloyd, nawiązując do „Powrotu do przyszłości”.

Aktorzy spotkali się na charytatywnym turnieju pokera, zorganizowanego przez Fundację Michaela J. Foxa, która ma nadzieję na wynalezienie lekarstwa na chorobę Parkinsona. Zdiagnozowano ją u niego jak miał 29 lat.  Aktor nie mógł się pogodzić z informacją, jaką usłyszał od lekarza.

Moja pierwsza reakcja była: popełniliście błąd. Chyba nie wiecie, kim jestem

 – mówił Michael J. Fox

Od premiery pierwszej części „Powrotu do przyszłości” minęło już prawie 35 lat. Zobaczcie, jak zmienili się obaj panowie.

Powrót do przyszłości – to już 35 lat temu.

„Powrót do przyszłości” to jedna z najpopularniejszych serii filmów fantastyczno-przygodowych, która swoje pierwsze wydanie miała w 1985 roku. Fabuła opowiada o losach Martyego McFly’a , który w wyniku eksperymentu swojego przyjaciela doktora Emmetta, za pomocą wehikułu przenosi się w czasie. Produkcja jest pełna kosmicznych zwrotów akcji, które stawiają bohaterów oko w oko z niebezpieczeństwami. Pierwsza część „Powrotu do przyszłości” swoją premierę miała 3 lipca 1985 roku, co oznacza, że niedługo świętować będziemy 35-lecie produkcji. W 1989 pojawiła się kontynuacja serii, a rok później, w 1990 na wielki ekran trafiła trzecia i ostatnia część kulotwego filmu. Jak już wspomnieliśmy, wiele osób wychowało się na "Powrocie do przyszłości" i z pewnością życzyłoby sobie czwartej części filmu dzieciństwa, jednak twórcy zapowiedzieli, że kontynuacja nie powstanie

Zobaczcie wideo, jak w Dzień Dobry TVN wspominaliśmy rocznicę drugiej części "Powrotu do przyszłości":

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
91
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0