Festiwale muzyczne w Polsce w czasie wakacji 2019. Koniec czerwca, lipiec i sierpień to tradycyjnie czas kiedy odbywa się wiele imprez muzycznych. Obok największych festiwali jak Live Music Festival, Opener, Pol’and’Rock, OFF Festival, w tym roku na mapie festiwalowej pojawi się też debiutant Fest Festival i wiele mniejszych imprez, także tych skierowanych do fanów konkretnego rodzaju muzyki.

Kalendarz festiwalowy - Polska czerwiec-sierpień 2019

Festiwale czerwiec 2019

_____________________

Fest Festival 23–24 sierpnia, Chorzów

Strona festiwalu: https://www.festfestival.pl/ >>>

Kto wystąpi na Fest Festiwal w Chorzowie - line up
Piątek - 23 sierpnia
Wu-Tang Clan, Lost Frequencies, Meute, Little Dragon, Viagra Boys, Albo Inaczej, JMSN, Arek Kłusowski, Tulia, Otsochodzi, Sarsa, Natalia Szroeder, Camo&Krooked, Catz'n'Dogz, Gydra b2b Telekinesis & MC Nuklear, Netsky, Kollektiv Turmstrasse, Reinier Zonneveld, Kalya Scintilla + Eve Olution, Marco Bailey, Culture Shock
Sobota - 24 sierpnia
Disclosure, Roisin Murphy, Sokół, Vitalic Dima, Bedoes, Paweł Domagała, Kero Kero Bonito, Baranovski, Smolasty, Holak, Rau, René LaVice, Rejjie Snow, Alix Perez b2b Skeptical + MC Mantmast, Vaal, Kiasmos DJ set, Tsuyoshi Suzuki, Regan, Oxia

Festiwal Wschód Kultury 27–30 czerwca, Lublin

Strona festiwalu: http://www.wschodkultury.eu/ >>>

Kto wystąpi na Festiwalu Wschód Kultury 2019 w Lublinie - line up

Czwartek - 27 czerwca
Way Station, Alexander Hacke & Danielle de Picciotto, Brain Damage2, Solo Ansamblis

Piątek - 28 czerwca
The Elephants, Garbanotas, Lee „Scratch” Perry, The Herbaliser, We Will Fail

Sobota - 29 czerwca
Sheep Got Waxed, Dezerter, Ministry, Fume

Niedziela - 30 czerwca
The Infiltrators, Shalosh, AK/DK, Wrekmeister Harmonies, stonefromthesky

_____________________

Halfway Festival 28–30 czerwca, Białystok

Strona festiwalu: http://www.halfwayfestival.com/ >>>

Kto wystąpi na Halfway Festival w Białymstoku - line up

Piątek - 28 czerwca
Wędrowiec, Gyda, These New Puritans

Sobota - 29 czerwca
Kotori, Oxford Drama, KÁRYYN, My Brightest Diamond, Julia Holter

Niedziela - 30 czerwca
Palina, Tęskno, Alice Phoebe Lou, Foxing, Strand of Oaks

_____________________

Festiwale lipiec 2019

_____________________

Open’er Festival 3-6 lipca Gdynia

Strona festiwalu: https://opener.pl/ >>>

Kto wystąpi na Open’er Festival w Gdyni - line up

Środa - 3 lipca
Travis Scott, Interpol, Idles, Vampire Weekend, Diplo, Robyn, Lil Skies, Jain, The Voidz, Atari Wu, Coals, Kacperczyk, Rebeka, Olivia, Deas, Seth Troxler,

Czwartek - 4 lica
The Strokes, ASAP Rocky, Greta Van Fleet, MARINA, Jorja Smith, Kamasi , Washington, The 1975, Octavian, Tom Walker, Kwiat Jabłoni, Misia Furtak, Oxford Drama, Popkiller Młode Wilki All-Stars, R.O x Konoba, Jackie House, Gerd Janson, Catz' n Dogz

Piątek - 5 lipca
The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, LP, G-Eazy, Sokół, Rosalia, Cool Kids of Death, Missio, Sheck Wes, Bovska, EABS, Emil Blef, Wczasy, Zamilska, Ziela, Hania Rani, Sept, Duss, 2manydjs

Sobota - 6 lipca

Lana Del Rey, La Dispute, Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra, Jungle, Swedish House Mafia, Anna Calvi, Flatbush Zombies, J Balvin, Kodaline, Rudimental, Bitamina, Erith, Jan-rapowanie, Khea, Sonbird, The Saturday Tea, Sincz, Truant, George Fitzgerald

_____________________

Ostróda Reggae Festival 11-14 lipca

Strona festiwalu: https://www.ostrodareggae.com/ >>>

Kto wystąpi na Ostróda Reggae Festival - line up

Gentleman’s Dub Club, Samory I , Jahneration, THE CONGOS feat. PURA VIDA, Agent Sasco, Tabu, Gang Bawarii , Queen Ifrica, Oku Onuora, King Jammy, L’Entourloopft. Troy Berkley & N’Zeng, Dubska (20 lat!), Etna Kontrabande (20 lat!), Sidney Polak, Raggattack, Pandadread, Mack, Alpha Steppa & Nai-Jah, Radikal Guru & Babtiste, U Brown & Ras Bass, Dreadsquad & Lasai, Unstoppable Fyah & Dotta Coppa Music, Shamanika & Pablo Raster, Bakshish, Johny Rockers, Damian Syjonfam, Marcus Gad

_____________________

Castle Party Festival 11–14 lipca, Bolków

Strona festiwalu: https://castleparty.com/ >>>

Kto wystąpi na Castle Party Festival - line up

Środa - 10 lipca
Betrayal - gothspiration set, Bedless Bones, Cybercorpse, Forgotten Sunrise

Czwartek - 11 lipca
Schrottersburg, Cabaret Grey, 1984, Soror Dolorosa, NEO, Dj-PSYCHE, Dj-BLACKHEIM

Piątek - 12 lipca
Lilla Veneda, Five The Hierophant, Sunnata, Entropia, Mord'a'Stigmata, Hexvessel, Nightrun87, Moloch, Baṣnia, Helroth, Whispers In The Shadow, Aeon Sable, Dawn Of Ashes, Merciful Nuns, Deathstars, Dj-BLACKHEIM & Dj-PSYCHE, Dj-MIRAGE, Dj-EURYDICE

Sobota - 13 lipca
Noche Oscura, Grave of Love, Inner Vision Laboratory, Dead Factory, The Devil & The Universe, Forndom , DDA, Darkher, Agressiva 69, Żywiołak, UK Decay, Lord Of The Lost, Atari Teeenage Riot, Dj-MIRAGE, Dj-BLACKHEIM & Dj-PSYCHE, Dj-EURYDICE

Niedziela - 14 lipca
Switchface, Guilt Trip, Trakktor, Ash Code, Reactor7x (Special Night Concert), Blitzkrieg, Dark Side Eons, God Module, Solar Fake, Eivor, Solstafir, Dj-BLACKHEIM, Dj-MIRAGE

_____________________

Jarocin Festiwal 13–14 lipca

Strona festiwalu: https://jarocinfestiwal.pl/ >>>

Kto wystąpi na Jarocin Festiwal w Jarocinie - line up

Sobota - 13 lipca
Renata Przemyk 30-lecie, Cree i Sebastian Riedel 25-lecie, Marek Piekarczyk & Piotr Cugowski & Ukeje, Sidney Polak, Finaliści Jarocińskich Rytmów Młodych

Niedziela - 14 lipca
Dżem 40-lecie, Cree i Sebastian Riedel, Marek Piekarczyk, Róże Europy, Happysad, Mrozu, Tabu, Lemon, Grubson, Marcelina, Zwycięzca Jarocińskich Rytmów Młodych, True Colors Band & DJ Live

_____________________

New Pop Festival 13–14 lipca, Białystok

Kto wystąpi na New Pop Festival w Białymstoku?

Sobota - 13 lipca
Fisz Emade Tworzywo, Mery Spolsky, Anita Lipnicka

Niedziela - 14 lipca
Kortez, Łąki Łan, Ørganek, Sonbird

_____________________

Edison Festival – Taste The Music w Baranowie 20–21 lipca

Kto wystąpi na Edison Festival – Taste The Music w Baranowie?

Sobota - 20 lipca
Julia Pietrucha, Fisz Emade Tworzywo, Marcelina, Buslav, niXes,Tęskno, Sorry Boys, Pola Chobot & Adam Baran,

Niedziela - 21 lipca
Krzysztof Zalewski, O.S.T.R., Bitamina, Sonbird, Mörk, Snowman, Edyta Górecka, Mongooz and the Magnet

_____________________

Festiwal Audioriver 26-28 lipca, Płock

Strona festiwalu: https://www.audioriver.pl/ >>>

Kto wystąpi na Festiwalu Audioriver w Płocku?

ANNA, Ańii, Black Sun Empire, FJAAK live, Jon Hopkins live, Kobosil, Mall Grab, Polo & Pan live, Sam Paganini, Seba ft. MC Conrad i Stavroz live, The Black Madonna, Blooma, Brookes Brothers, David August, Enrico Sangiuliano, InsideInfo, Oliver Koletzki, Peter Van Hoesen, Shlømo live, Wilkinson live, Andy C ft. Tonn Piper, Bedouin, British Murder Boys, Catz 'n Dogz, Charlotte de Witte, Colin Benders, Eatbrain League: Teddy Killerz b2b Jade b2b Fourward b2b MC Coppa, Modeselektor live, Monolink live oraz S.P.Y ft. MC LowQui, Abstract Division, Blawan, Danger, Dimension, Dirtyphonics liive, Kapoor, Kölsch, Lee Burridge, Mefjus ft. Maksim MC, The Blaze, Ae:ther live, ARTBAT, Courtesy, Fadi Mohem, Friction ft. MC Linguistics, Jayda G, VTSS, Marvin & Guy, Oliver Huntemann, park hye jin, Recondite b2b Marcus Worgull, SHDW & Obscure Shape, State Of Mind, Technique International Sound: Drumsound & Bassline Smith b2b Tantrum Desire ft. Youngman, YokoO, BOKKA, ATARI WU, Manoid, Eltron, Joana, Vacos, Kacpa, Raev, Aksamit, Terstin & RTMTS, Sept, Private Press, Lux Familiar, PZG, Sick, NeverAfter, Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ricardo & Tenes, GiGi, Roger, DUSS, LuLu Malina, Beskres by KAMP!

_____________________

Festiwale sierpień 2019

_____________________

Pol’and’Rock Festival 1–3 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą

Strona festiwalu: https://polandrockfestival.pl/ >>>

Kto wystąpi na Pol’and’Rock Festival?

Prophets of Rage, Parkway Drive, Skunk Anansie, ZIggy Marley, Lordi, Gogol Bordello, Crystal Fighters, KULT, Crossfaith, Avatar, Perturbator, Testament, Black Stone Cherry, The Adicts, Dob FX, Agnieszka Chylińska, Happysad, Krzysztof Zalewski, Acid Drinkers, Decapitadet, Łydka Grubasa, Hunter, Ornete, Hurrockaine, The Casualties, Horskh, Dzaria Zawiałow, Bokka, Kwiat Jabłoni, Gooral, Ralph Kaminski, Sidney Polak, Carrantuohill&Orkiestra Krzesimira Dębskiego, Witek Muzycy Ulicy, Cyrk Deriglasoff, Moskwa, Tulia, Majka Jeżowska Band, PabloPavo i Ludziki, Baika, Przybył, Łukasz Drapała&Chevy, Renata Przemyk, Maciej Maleńczuk, Agata Karczewska, Atom String Quartet, Mitch & Match, Jazz Band Młynarski-Miasecki, Karolina Czarnecka, Kraków Street Band, Offensywa, Natura, Conga Line, Zimna Wojna, Skampararas, Karcer, Gaga/Zielona Żabki, 33 trzysta, Skov, Uliczny Opryszek, Raggabarabanda, Shata Qs, Transgresja, Plan, Nikt, Headless Frog, Cronica, Etna Kontrabande, Darmozjady, Leniwiec, Golden Life, Human Rights, The Unrest, De Łindows, Nullizmatyka, Dr Misio, Zmaza,

_____________________

OFF Festival 2–4 sierpnia, Katowice

Strona festiwalu: http://off-festival.pl/ >>>

Kto wystąpi na OFF Festival w Katowicach?

Foals, Suede, Jarvis Cocker introducing JARV IS..., Stereolab, Neneh Cherry, Aldous Harding, The Comet is Coming, Superorganism, Electric Wizard, Lebanon Hanover, The Gaslamp Killer, Daughters, Loyle Carner, OM, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", Durand Jones & The Indications, Dezerter gra "Underground Out of Poland”, Perfect Son, Octavian, Tirzah, Hania Rani, Honey Dijon, Lotic: Endless Power, The Body, Juan Wauters, slowthai, Black Midi, Tęskno, SAMA', Jakuzi, Phum Viphurit, Tuzza, Soccer Mommy, Veronica Vasicka, Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, Trio Jazzowe Marcina Maseckiego, Emerald, Ammar 808, Boogarins, Dr. Rubinstein, VTSS, Bamba Pana & Makaveli, P.Unity, EABS feat. Tenderlonious, Wczasy, Entropia, The Real Gone Tones, Trupa Trupa, Jan - rapowanie, Niemoc, Kapela Maliszów, Dynasonic, Cudowne Lata, TENTENT, Polmuz, Babu Król, Santabarbara Music.

_____________________

Cieszanów Rock Festiwal 15–17 sierpnia

Strona festiwalu: https://www.cieszanowrockfestiwal.pl/ >>>

Kto wystąpi na Cieszanów Rock Festiwal?

SIQ, Woda Ski Bla, Cyrk Deriglasoff, Hańba, Inkwizycja, El DUpa UnKaziked, Czarny Ziutek z Killerami, Skampararas, Samaya, Koniec Świata, Łydka Grubasa, KAT&Roman Kostrzewski, KSU, Lao Che, Acid Drinkers, Klaustrofobia, Exact Division, Armia, Dezerter, Luxtorpeda, Pidżama Porno, Dubioza Kolektiv, Vader,

_____________________

Olsztyn Green Festival 15–17 sierpnia

Katarzyna Nosowska, EABS, Krzysztof Zalewski, Pro8l3m, The Dumplings, Daria Zawiałow, Mela Koteluk, Mery Spolsky, Paweł Domagała, Mrozu, Voo Voo, Smolik i Kev Fox, Baranovski, Fisz Emade Tworzywo, Lao Che, Wasabi

_____________________

Live Festival 16–17 sierpnia, Kraków

Strona festiwalu: http://livefestival.pl/ >>>

Kto zagra na Live Festival w Krakowie?

Piątek - 16 sierpnia
Macklemore, Dj Snake, Krzysztof Zalewski, Sky Mask The Slump God, Post Malone

Sobota - 17 sierpnia
Calvin Harris, Years & Years, Masego, PRO8LEM

_____________________

Festiwal Soundrive 16–17 sierpnia, Gdańsk

Strona festiwalu: http://soundrivefestival.com/pl >>>

Kto zagra na festiwalu Soundrive w Gdańsku?

ADI NOWAK, BASS ASTRAL X IGO, CONNER YOUNGBLOOD, CRACK CLOUD, DENGUE DENGUE DENGUE, DJ SEINFELD, DORIAN ELECTRA, EARTHGANG, FREE GAMES FOR MAY, HYUKOH, JOULIE FOX, KERO KERO BONITO, KWIAT JABŁONI, LET’S EAT GRANDMA, MÙLK, P.UNITY, PUMA BLUE, PYŁ, ROSK, TOMM¥ €A$H, WHISPERING SONS, ZIELA

_____________________

Globaltica Festival 17–21 sierpnia, Gdynia

Strona festiwalu: http://globaltica.pl/pl/ >>>

Kto zagra na festiwalu Globaltica Festival w Gdyni?

BOMBINO, , GYEDU-BLAY AMBOLLEY & HIS SEKONDI BAND, TRIO ABOZEKRYS, BOBAN MARKOVIĆ ORKESTAR, GAYE SU AKYOL, LADAMA, ADAMA DRAMÉ, KALÀSCIMA, SAN SALVADOR, KIM SO RA, ODPOCZNO, ANALOG AFRICA SOUNDSYSTEM, BURÓNKA, FIFIDROKI, KRZIKOPA, MEHEHE, SUTARI, TĘGIE CHŁOPY, WOWAKIN

_____________________

Salt Wave Festival 23–24 sierpnia, Jastarnia

Kto zagra na festiwalu Salt Wave Festival w Jastarni?

Piątek - 23 sierpnia
The Cinematic Orchestra, Fisz Emade Tworzywo, Jacob Banks, Kamp!, WhoMadeWho, Kasia Lins, Kroki, Skarby

Sobota - 24 sierpnia
PRO8L3M, The Dumplings, BOKKA, Rosalie., EABS, Oscar Jerome, Flirtini, AGIM

_____________________

Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty

Strona festiwalu: http://www.legendyrocka.com/line-up >>>

Kto zagra na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty?

  • 29 czerwca - JOHN FOGERTY
  • 17 lipca - FOREIGNER
  • 27 lipca - Status Quo
  • 1 sierpnia - Los Lobos
  • 3 sierpnia - The Australian Pink FLoyd Show

Co sądzisz o tym artykule?
55
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0