Gwiazdy

Ewa Minge broni Dominiki Gwit: "Ona nie promuje otyłości"

Ewa Minge broni Dominiki Gwit: Ona nie promuje otyłości! | X-news

Gwiazdy

Ewa Minge broni Dominiki Gwit: "Ona nie promuje otyłości"

Ewa Minge broni Dominiki Gwit: Ona nie promuje otyłości! | X-news

Aktorka Dominika Gwit wielokrotnie padała ofiarą hejtu, głównie z uwagi na swój rozmiar. W obronie Dominiki postanowiła stanąć znana ze swoich kontrowersyjnych zmian wizerunku Ewa Minge. Projektantka ostro zareagowała na krytykę, zamieszczając wpis na Instagramie.

Ewa Minge w obronie Dominiki Gwit

Dominika Gwit-Danuszewska znana jest ze zdrowego podejścia i dystansu do siebie, a także z poczucia humoru. Często wrzuca na Instagram zdjęcia, na których prezentuje swoje ciało w całej okazałości, podkreślając przy tym szczęście, miłość do życia i samoakceptację.  Wzbudza to wiele emocji.

Minge: "Zjawisko znęcania się nad Dominiką Gwit"

Wielokrotnie aktorce zarzucano promowanie otyłości, padała ofiarą krytyki, a nawet hejtu. Ostatnie zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych wywołało burzę. Do sprawy postanowiła odnieść się Ewa Minge, która w mocnych słowach skomentowała, jak sama to nazwała: "zjawisko znęcania się nad Dominiką Gwit". W poście na Instagramie napisała:

Nieustające ocenianie tej szalenie sympatycznej, pozytywnie nastawionej do świata dziewczyny, pod kątem wagi jest kiepskie . Wytykanie jej przy każdej okazji objętości i ubolewanie publiczne nad nią, jest zwyczajnie niesmaczne. Robi dziewczyna co chce, żyje jak chce i nikogo tym nie krzywdzi. Czy krzywdzi siebie? Jej OSOBISTA sprawa . Czy promuje otyłość ? Nie.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Obserwuje od jakiegoś czasu zjawisko znęcania się nad @dominikagwit . Tak, znęcania . Nieustające ocenianie tej szalenie sympatycznej , pozytywnie nastawionej do świata dziewczyny, pod kątem wagi jest kiepskie . Wytykanie jej przy każdej okazji objętości i ubolewanie publiczne nad nią ,zwyczajnie niesmaczne. Robi dziewczyna co chce , zyje jak chce i nikogo tym nie krzywdzi . Czy krzywdzi siebie ? Jej OSOBISTA sprawa . Czy promuje otyłość ? Nie . Pokazuje jak z nią żyć jeżeli się przydarzy . Jeżeli ktoś szuka sposobu jak nie żyć w danej wadze odsyłam do profilu @chodakowskaewa i tam proszę się pozbyć tego co nam osobiście wydaje się zbędne . Można nie obserwować Dominiki na jej insta , wyłączyć komputer lub skierować lupę na własne życie . Pewnie niezwykle zgrabne, bezroblemowe i doskonałe ?. Ocenianie ludzi pod kątem wyglądu ogólnie jest słabe , bo to tylko powłoka. Pod nią jest całe sedno i epicentrum urody jakiejkolwiek . Dajmy ludziom żyć według własnego wymiaru . Rozumiem media , że „Dominika Gwit w pięknej sukience , pełna energii i szczęścia w oczach „ się nie klika . Jak dodamy cokolwiek o wadze będzie milion odsłon . Ale może warto wreszcie zauważyć , że to co się klika i buduje wartości materialne wydawcy , niszczy człowieka . Na hejcie wielu zbiło fortuny, inni budują każdego dnia siebie , bezkarnie , anonimowo pastwiąc się nad jakimś człowiekiem . Dowale mu , niech poczuje się taki mały , przestanie się tak szeroko uśmiechać, to ja wtedy na jego tle wypadnę większy! Smutne i najbardziej niszczy tego kto sieje te ziarno , bo co zasiejesz , to zbierzesz....ty lub twoje dzieci . Będziesz żył w tym świecie i nie myśl , że ciebie , to nie dosięgnie . Oczywiście, że każdy ma prawo wypowiedzieć się i ocenić ale zachowujmy kulturę tej wypowiedzi , merytoryczny wymiar i zastanówmy się czy musimy ranić , strzelając swoimi „luźnymi ,zabawnymi” słowami ...zabijając nimi drugiego człowieka . Jaką wartość ma dla nas ta ocena ? Zajmuje się od lat wspieraniem trudnej młodzieży, ich problemy w większości wzięły się z braku akceptacji tak rodzinnej jak i środowiskowej . Leczy ich najlepiej miłość . Miłości kochani ❤️a Dominice szczęścia ❤️ #ewaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Dominika Gwit promuje otyłość ?


Wydaje się, że 32-letnia Dominika Gwit zupełnie nie przejęła się całym zamieszaniem, a wręcz  "dolała oliwy do ognia". Chwilę po publikacji posta Ewy Minge, podzieliła się kolejnym zdjęciem, pod którym napisała:

Kocham Cię Życie!!! ♥️♥️♥️♥️

My życzymy wszystkim takiego zdrowego podejścia do siebie, a hejterom dziękujemy!

ZOBACZ także:

Co sądzisz o tym artykule?
51
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0