Gwiazdy

Enrique Iglesias zdradził imię córki i opowiedział o swoim ojcostwie. "Nie zamieniłbym tego na nic na świecie"

x-news

Gwiazdy

Enrique Iglesias zdradził imię córki i opowiedział o swoim ojcostwie. "Nie zamieniłbym tego na nic na świecie"

x-news

Anna Kournikova i Enrique Iglesias powitali na świecie swoje trzecie dziecko pod koniec stycznia. Jednak dopiero teraz piosenkarz w wywiadzie ujawnił, jakie imię otrzymała córeczka. Okazuje się, że rodzice używają innej jego wersji. Dlaczego? 

Tradycyjne imię córki Enrique i Anny

Hiszpański wokalista i rosyjska była tenisistka Anna Kurnikova po raz trzeci zostali rodzicami 30 stycznia. Tego dnia na świat przyszła ich pierwsza córka. Para w mediach społecznościowych dzieliła się wtedy uroczymi zdjęciami z sali porodowej.

Związek Enrique i Anny trwa już 19 lat, jednak stronią od blasku fleszy i dbają o swoją prywatność. Dlatego też zdawkowo udostępniają wiadomości o ich nowym powodzie do radości. Kilka tygodniu po narodzinach, Iglesias w jednym z wywiadów zdradził imię swojej córeczki. Dziewczynka oficjalnie ma na imię Mary, jednak ze względu na pochodzenie Anny, używają rosyjskiej wersji tego imienia, czyli Masza.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova – rodzice trójki dzieci

Urodziny Mary to już trzeci powód do dumy Enrique Inglesiasa i Anny Kurnikovej. W 2017 roku urodziły im się bliźniaki – Nicolas i Lucy. Latynowski piosenkarz w wywiadzie opowiedział jak zareagowały dzieci na pojawienie się siostry Mary:

Oni naprawdę to uwielbiają bycie starszym rodzeństwem. Między nimi są dwa lata różnicy, więc trochę się bałem. Zastanawiałem się, jak zareagują. W dodatku mamy dwa psy, więc mój dom jest chaotyczny. Kiedy wróciliśmy do domu z Mashą myślałem o tym, jak oni wszyscy zareagują

- wspomniał wokalista.

Kontynuując rozmowę podkreślał, że od zawsze marzył o dużej rodzinie i rola ojca sprawia mu wielką przyjemność:

Nie śpię, ale świetnie się bawię! Mam na myśli, że nie zamieniłbym ojcostwa na nic na świecie

- mówił szczęśliwy Enrique Iglesias.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
53
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0