Gwiazdy

Domowy festiwal muzyczny dobiega końca. Na naszej wirtualnej scenie Artur Sikorski & BeMy z coverem „Adore you” 

Gwiazdy

Domowy festiwal muzyczny dobiega końca. Na naszej wirtualnej scenie Artur Sikorski & BeMy z coverem „Adore you” 

Zespół BeMy zorganizował w czasach kwarantanny „Domowy festiwal”, gdzie przez cztery dni codziennie wieczorem możemy na żywo posłuchać wielu gwiazd. Skąd pomysł na taką inicjatywę? O tym opowiedzieli nam Mattia Rosinski i jego brat Elie Rosinski. 

Domowy festiwal muzyczny

„Domowy festiwal” na Instagramie to pomysł, na który zespół Bemy wpadł tydzień temu. Mimo wielkiego wyzwania organizacyjnego wszystko świetnie się udało! Organizatorzy zaprosili wielu lubianych, polskich artystów, którzy swoimi występami urozmaicali cztery dni festiwalu.

Inicjatywa polega na tym, żeby zachęcić ludzi do pozostania w domu. Nam się wydaje, że większość festiwali, które miały się odbyć w tym roku nie będą miały miejsca. Stwierdziliśmy, że przenosimy festiwal do domu, do ludzi

– powiedział Mattia.

Wydarzenie rozpoczęło się 26 marca i potrwa do 29 marca. To oznacza, że jeśli jeszcze nie wysłuchaliście żadnego koncertu, dziś macie na to ostatnią szansę. Listę wykonawców znajdziecie na instagramowym profilu @domowyfestiwal, a wszystkie koncerty na oficjalnych profilach artystów.

W festiwalu udział biorą: Ania Karwan, Bovska, Sanah, Bracia Sikorscy, Saszan, Magda Bereda, Michał Sobierajski i wiele innych! Wszystkie występy to istna mieszanka gatunków muzycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.  

Domowy festiwal to jest coś, czego bardzo potrzebują nawet sami artyści, żeby wiedzieć, że ktoś jeszcze nas słucha, bo wszyscy siedzą w domu, wszystkie koncerty zostały odwołane.  Dziękujemy wszystkim za oglądanie nas na Instagramach 

– powiedział Artur Sikorski.

Duet BeMy i Artur Sikorski

BeMy to eklektyczna mieszanka różnych stylów i osobowości. Elie Rosinski uwielbia intensywne, pełne koloru dźwięki i teatralny wokal z przymrużeniem oka. Łatwo jednak daje porwać bitowi disco i wpadającym w ucho melodiom. Mattia Rosinski to zaś wokalista i gitarzysta, zainspirowany wokalem soulowym.  

Z dwójką energicznych braci współpracę podjął utalentowany Artur Sikorski. 19-latek razem z BeMy nagrał piosenkę „Adore you”, którą już dziś artyści wykonali specjalnie dla naszych widzów.

Zobaczcie występ BeMy i Artura Sikorskiego:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
82
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0