Gwiazdy

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Rozwód nieunikniony

Gwiazdy

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Rozwód nieunikniony

Pod koniec marca w mediach pojawiła się informacja, że Dominika Tajner i Michał Wiśniewscy rozwodzą się. Dominika zamieściła taką informację ma swoich mediach społecznościowych. Według najnowszych doniesień to potwierdzona informacja. Jak będzie wyglądał ich rozwód?

Dominika Tajner-Wiśniewski i lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski pobrali się 30 czerwca 2012 roku. Ślub odbył się nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach. Pannę młodą do ołtarza prowadził ojciec, były trener skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner.

>>> Zobacz także:

Ślub od pierwszego wejrzenia. Anita i Adrian będą mieli dziecko!

Jak się rozstać z klasą?

Rozwód w zgodzie. Czy to w ogóle jest możliwe?

Dla Michała Wiśniewskiego był to czwarty ślub, a dla Dominiki Tajner - drugi.

Małżonkowie wydawali się tworzyć dopasowany duet, choć w mediach plotkarskich od czasu do czasu pojawiły się informacje, że problemem w ich związku jest zazdrość. Para jednak dementowała te doniesienia.

Żona Michała Wiśniewskiego umieściła w internecie post z informacją, że jej mąż złożył pozew rozwodowy. Dominika jest podobno zdruzgotana decyzją męża.

Małżonkowie wybrali się również podobno na wizytę do mediatora, ponieważ darzą siebie szacunkiem i z tego powodu nie chcą się rozstać w konfliktowej atmosferze. Jeszcze przed rozprawą chcą omówić szczegóły rozwodu.

Ostatnie doniesienia potwierdzają jednak, że rozwód Dominiki i Michała to już tylko kwestia czasu oraz, że Dominika Tajner już zdania nie zmieni:

Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie

Co sądzisz o tym artykule?
3
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0