Gwiazdy

Do Internetu wyciekły zdjęcia z garden party u Królowej Elżbiety II. Influencerka zdradza szczegóły królewskiego przyjęcia

Gwiazdy

Do Internetu wyciekły zdjęcia z garden party u Królowej Elżbiety II. Influencerka zdradza szczegóły królewskiego przyjęcia

Laura Ann jest brytyjską influencerką, którą na Instagramie obserwuje aż 64 tys. osób. Laura złamała etykietę, która panuje na dworze królewskim i zrobiła instastory na jednym z garden party u Królowej. Dzięki jej relacji mogliśmy zobaczyć, jak wygląda królewska toaleta. O szczegółach w studiu Dzień dobry TVN opowiedziała Basia Pasek.

Garden party u Królowej

Dwa dni temu w Buckingham Palace odbyło się garden party. Na królewskim dworze obwiązuje protokół. Obecni na przyjęciu goście musieli zastosować się do rygorystycznych zasad, między innymi obowiązywał ich zakaz używania telefonów. Etykietę i to w dość zasadny sposób złamała Laura Anna, popularna w Wielkiej Brytanii influencerka.

Laura Ann będąc na garden party u Królowej opublikowała na swoim Instagramie instastory, które odkryło przed nami wszelkie kulisy przyjęcia. Mogliśmy zobaczyć, co Elżbieta II i jej goście jedzą podczas garden party (były to między innymi minikanapeczki i czekoladki z symbolem korony) oraz jak wyglądają królewskie toalety.

Czy ze złamania protokołu Laurze grożą przykre konsekwencje? Na pewno Królowa Elżbieta II nie zaprosi jej więcej na swoje przyjęcie.


>>>Zobacz też: Ma ponad 10 tys. pamiątek związanych z brytyjską rodziną królewską. W tym włos księżnej Diany.

>>>Ilu prawnuków ma królowa Elżbieta II?<<<

>>>Dublerka Jej Wysokości Elżbiety II. Ciężko być królową?<<<


Co sądzisz o tym artykule?
76
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0