Gwiazdy

DJ Tiesto i Annika Backes wzięli ślub. Pokazali zdjęcia z wesela.

Dj tiesto śłub

Fot. Instagram

Gwiazdy

DJ Tiesto i Annika Backes wzięli ślub. Pokazali zdjęcia z wesela.

Dj tiesto śłub

Fot. Instagram

DJ Tiesto, jeden z najlepszych DJ'ów świata, właśnie wziął ślub. Jego wybranką jest Annika Backes, młodsza o 27 lat modelka. Jednak wie nie gra żadnej roli dla obojga. Para pochwaliła się zdjęciami z ceremonii na Instagramie.

DJ Tiesto wziął ślub

DJ Tiësto i Annika Backes powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na środku pustyni Utah. Para na swą uroczystość zaprosiła 80 gości. Ceremonia miała się odbyć na patio z widokiem na skały i wydmy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Love of my life 21-09-2019 💍❤️

Post udostępniony przez Tiësto (@tiesto)

Przyjęcie weselne odbyło się w Amangiri, miejscu, które opisywane jest jako “futurystyczny kurort”. Baseny w ośrodku zostały ozdobione pływającymi świecami, a podczas kolacji goście siedzieli przy dwóch długich czarnych stołach z szyfonowymi ściereczkami.

Więcej:

Anika Backes i DJ Tiesto: ślubne kreacje

Anika Backes wybrała dwie sukienki ślubne. W pierwszą z nich ubrana była do ołtarza. Była to przylegająca do ciała, długa, biała kreacja, z głębokim dekoltem, stworzoną przez markę Berta.

Anika zdecydowała się przebrać w trakcie ceremonii. Na przyjęciu pojawiła się w rozkloszowanej kreacji marki Oscara de la Renta. DJ Tiesto wybrał garnitur od Toma Forda.

Zobacz film: Byli w podróży poślubnej 1405 dni. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
59
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0