Gwiazdy

Crystal Hefner w szczerym wywiadzie o związku z Hugh Heffnerem. "Była dziewczyną znikąd, a dzisiaj jest milionerką"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Crystal Hefner w szczerym wywiadzie o związku z Hugh Heffnerem. "Była dziewczyną znikąd, a dzisiaj jest milionerką"

Dzień Dobry TVN

Dzieliło ich 60 lat, łączyła miłość. Chociaż niektórzy co do ostatniego są bardzo sceptyczni. Crystal Hefner, ostatnia żona Hugh Hefnera, w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim małżeństwie.

Crystal Hefner wspomina Hugh Hefnera

W show-biznesowym przeglądzie Sandry Hajduk nie mogło zabraknąć informacji spoza Polski. Hugh Hefner, redaktor naczelny "Playboya" i założyciel marki zmarł niespełna cztery lata temu. Przez ostatnie pięć lat swojego życia był żonaty z Crystal. I właśnie o niej opowiedziała Sandra Hajduk.

Crystal udzieliła wywiadu tabloidowi "The Sun". Pierwszego takiego bardzo intymnego wywiadu, w którym z jednej strony narzeka na związek z Hefnerem, z drugiej strony zaś mówi, ze bardzo wiele jej dał. Mówi, że trzymał ją w złotej klatce, nie mogła pozwalać sobie na takie zycie, jakie miała wcześniej, ale odziedziczyła wielomilionową fortunę. Jest to kilkanaście milionów dolarów na koncie i willa warta kilka milionów (…) jest wiceprezesem fundacji, którą Hugh Heffner założył. Zostawił jej sporo. Nie tylko finansowego zasobu, ale też wizerunkowego. Była dziewczyną znikąd, a dzisiaj jest milionerką świetnie prosperującą. Narzekanie na życie u boku Hugh Heffnera jest mocno przesadzone

- powiedziała dziennikarka.

Crystal Hefner we wspomnianym wywiadzie skarżyła się na to, że była postrzegana jako "głupia blondynka". - Ludzie mówili, że jestem głupią blondynką, poszukiwaczką okazji, która tak naprawdę nie kochała Hefa. Atakowano nasz związek, mój wygląd, inteligencję. Bałam się udzielać wywiadów, ponieważ gdy tylko się zgadzałam, atakowali mnie. Ze względu na różnicę wieku pierwszą rzeczą, o którą pytali było - "Jak wygląda Twoje życie seksualne?" - wyznała.

Hugh Hefner i Crystal Hefner

Crystal była 60 lat młodsza od swojego męża. Poznali się na jednej ze słynnych imprez w domu Hugh Hefnera. Dzień później, młoda kobieta mieszkała już w willi Playboya. Pobrali się 31 grudnia 20212 roku.

- Do ślubu doszło w dużych kontrowersjach. Zarzucano Crystal, myślę, że nie bez powodu, że wychodzi za mąż za Hugh dla pieniędzy – zauważa Sandra Hajduk.

Crystal była trzecią żoną Hugh Hefnera. - Odziedziczyła bardzo dużo, bo trzeba przyznać, że Hugh Heffner bardzo jej ufał. Nie maja razem dzieci, ale Crystal Heffner ma teraz nowego partnera. Jest dużo młodszy, nie jest osobą znaną w show-biznesie – dodaje dziennikarka.

Zobacz też:

Co słychać u Sebastiana Wątroby z "W11 - Wydział Śledczy"? Udało mu się zerwać z niezdrowym nałogiem

Magda Gessler pokazała swoją mamę. To po niej odziedziczyła urodę. "Brak mi ciebie, moja ty piękna"

Joseph Gordon-Levitt ruszył z nowym projektem. Aktor szuka osób mówiących po polsku

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
77
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0