Gwiazdy

Co słychać u Sebastiana Wątroby z "W11 - Wydział Śledczy"? Udało mu się zerwać z niezdrowym nałogiem

Sebastian Wątroba z "W11 - Wydział śledczy"

TVN/x-news

Gwiazdy

Co słychać u Sebastiana Wątroby z "W11 - Wydział Śledczy"? Udało mu się zerwać z niezdrowym nałogiem

Sebastian Wątroba z "W11 - Wydział śledczy"

TVN/x-news

Pamiętacie "W11- Wydział śledczy"? Paradokument był emitowany na antenie TVN przez 10 lat. Sprawdzamy, co dziś słychać u starszego aspiranta Sebastiana Wątroby.

Serial paradokumentalny "W11- Wydział śledczy" pokazywał pracę trzech par policjantów z krakowskiego komisariatu. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością  - nic więc dziwnego, że nakręcono aż 18 (!) sezonów. Co ważne, w role komisarzy wcielali się niezawodowi aktorzy, którzy na co dzień również pracowali w policji. Po zakończeniu zdjęć do paradokumentu zaczęło robić się o nich coraz ciszej. Na szczęście aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych.

Sebastian Wątroba - co słychać u bohatera "W11- Wydział śledczy"?

W 2010 r. Sebastian Wątroba oficjalnie przeszedł na policyjną emeryturę. Czynną służbę skończył jednak już sześć lat wcześniej. Ma za sobą dwa małżeństwa, z pierwszego ma syna Krzysztofa, z drugiego syna Antoniego i córkę Amelię. Obecnie jest związany z Sabiną Wątrobą.

Paradokument o policjantach był jego debiutem przed kamerą. Wątroba nie zrezygnował jednak z aktorskiej kariery. Później wystąpił między innymi w serialu "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" oraz w filmach "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" i "Proceder". Jeszcze w tym roku do kin ma trafić kolejna produkcja z jego udziałem - "Krime Story. Love Story". Obok Wątroby na ekranie zobaczymy Michała Koterskiego, Małgorzatę Kożuchowską czy Wiktorię Gąsiewską.

Sebastian Wątroba na Instagramie

Sebastian Wątroba aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym zgromadził już ponad 3000 obserwatorów. Z wpisów byłego policjanta dowiadujemy się, że prowadzi zdrowy styl życia. Już od dwóch lat nie pali papierosów. Na co dzień nie stroni też od sportów. W szczególności upodobał sobie nordic walking, czyli popularne chodzenie z kijkami. Rano zdarza mu się przejść nawet 9 kilometrów.

Aktor ma dobry kontakt ze swoimi dziećmi. Na jego profilu nie brakuje zdjęć z córkami. Ostatnio zdradził nawet, że podczas zabaw z pociechami zdarza mu się wcielać w rycerza. Prawdziwy tata na medal!

Tęsknicie za "W11- Wydział śledczy"?

Zobacz wideo: Sebastian Wątroba smakoszem

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
82
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0