Gorące tematy

Powrót "The Beatles" - Ringo Starr i Paul McCartney znowu razem. "Godzina muzyki i rozmów"  

Ringo Starr

Cover Video/x-news

Gorące tematy

Powrót "The Beatles" - Ringo Starr i Paul McCartney znowu razem. "Godzina muzyki i rozmów"  

Ringo Starr

Cover Video/x-news

Ringo Starr kończy niebawem skończy 80 lat. Z okazji urodzin, które wypadają 7 lipca, perkusista zespołu The Beatles zaplanował wyjątkowy występ. Ringo's Big Birthday Show odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. Do szacownego jubilata dołączy Paul McCartney i kilku innych artystów. 

Ringo Starr kończy 80 lat

7 lipca na fanów The Beatles czeka nie lada gratka. Obchodzący okrągłe urodziny Ringo Starr postanowił zagrać online. Wraz z nim wystąpi kolega z grupy The Beatles - Paul McCartney. U boku członków legendarnego zespołu posłuchamy m.in. Sheryl Crow, Gary'ego Jr., Sheila E. i Bena Harpera.  

Kocham urodziny! W tym roku będę świętować je nieco inaczej niż dotychczas. Nie będzie żadnego dużego skupiska ludzi ani późnego śniadania dla stu osób. Ale za to organizujemy to show - godzina muzyki i rozmów. To będą wyjątkowe urodziny

- zapowiedział Ringo w wywiadzie dla "Rolling Stone". 

Ringo's Big Birthday Show i Paul McCartney 

Podczas występu zaprezentowana zostanie nowa wersja piosenki Starra z 2017 roku, pt. "Give More Love". Do tej aranżacji swoje trzy grosze dołączyły takie gwiazdy jak Jeff Bridges, Elvis Costello, Jackson Browne i Willie Nelson. 

Starr zamierza również podzielić się z fanami serią występów na swoim kanale YouTube. Ringo zaapelował również do fanów do dołączenia do akcji charytatywnej.

Wystarczy "powiedzieć, pomyśleć lub użyć hashtaga #peaceandlove w południe swojego lokalnego czasu". Im więcej postów, tym lepiej. Serwis na podstawie ich liczby przekaże pieniądze dla czterech organizacji: Black Lives Matter Global Network, The David Lynch Foundation, MusiCares i WaterAid.

Koncert rozpocznie 7 lipca 2020 o godzinie 20:00 na kanale Ringo Starra w serwisie YouTube. 

Zobacz także:

Natalia Nykiel i jej odważny muzyczny eksperyment. Wokalistka wyda piosenkę w stylu country

Michał Wiśniewski w końcu pokazał swoją piątą żonę. "Piękna"

Katy Perry chciała popełnić samobójstwo! Dramatyczne wyznanie gwiazdy: "Po prostu się rozbiłam"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.


Co sądzisz o tym artykule?
58
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0