Gwiazdy

Backstreet Boys w nowej odsłonie. Jak przez lata zmienili się artyści?

Gwiazdy

Backstreet Boys w nowej odsłonie. Jak przez lata zmienili się artyści?

Członkowie zespołu Backstreet Boys nie próżnują. Artyści wzięli udział w akcji charytatywnej i nagrali teledysk do jednego ze swoich największych hitów. Ze względu na kwarantannę każdy zrobił to osobno, ze swojego domu. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami. 

Artyści walczą z koronawirusem

Choć odwołali swoje koncerty, nie zapominają o fanach. Na całym świecie artyści włączają się w różnego typu akcje wspierające szpitale oraz namawiające do pozostania w domach. W przedsięwzięciach takich mogliśmy już zobaczyć wielu zagranicznych muzyków tj. Shawn Mendes, Camila Cabello czy Demi Lovato. O ważnych inicjatywach nie zapomniały też polskie gwiazdy. Już 4 kwietnia na Player.pl ruszy #koncertdlabohaterów poświęcony walce z koronawirusem. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Sarsa, Patrycja Markowska, Kasia Stankiewicz, Enej.

Backstreet Boys – teledysk

W kampanii walczącej z koronawirusem udział wziął także zespół Backstreet Boys, który w latach 90. ubiegłego wieku triumfował na światowych scenach. Grający wciąż członkowie grupy postanowili zrobić swoim fanom niespodziankę i nagrać teledysk do jednej z najbardziej znanych piosenek. Aby zachować bezpieczeństwo w obecnie panującej sytuacji, fragmenty „I Want It That Way”, każdy nagrał osobno. Trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie. To niezła gratka dla fanów zespołu, którzy mogą zobaczyć, jak po latach zmienili się artyści oraz jak mieszkają.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
83
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
02.04.2020
illusja
Po bardzo długiej przerwie od czego? Bo Backstreet Boys ciągle nagrywają i koncertują. I ciągle są na topie. Świadczą o tym tłumy fanów na koncertach.