Gwiazdy

Anna Dereszowska została rzeźbiarką. "To część mojej artystycznej duszy"

Gwiazdy

Anna Dereszowska została rzeźbiarką. "To część mojej artystycznej duszy"

Co za zmiana! Anna Dereszowska została rzeźbiarką. Okazuje się, że to jej pasja już od wielu lat. Dereszowska planuje również jej pierwszy wernisaż prac rzeźbiarskich. Poznajcie szczegóły.

Choć Anna Dereszowska jest jeszcze początkującą rzeźbiarką, to jej prace już cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeszcze przed pierwszym wernisażem, który już w najbliższą środę, posypały się pierwsze zamówienia. Co więcej, rzeźbami Ani zainteresowało się nawet amerykańskie wydawnictwo!

To jest dla mnie absolutnie wyjątkowa sytuacja. Ja się nigdy tak nie denerwowałam. Nie oznacza to, że zostawię swój zawód i będę tylko rzeźbiarką. To jest część mojej artystycznej duszy. Już w najbliższą środę wernisaż.

- przyznała Ania.

Annę Dereszowską inspiruje dosłownie wszystko, od aktorstwa, przez muzykę, po kostiumy sceniczne.

Jej pasja do rzeźbiarstwa trwa od kilku lat. Zaczęła się kilka lat  temu przy okazji juwenaliów. Między Akademią Teatralną a Akademią Sztuk Pięknych nawiązała się współpraca.

Zaczepili mnie studenci z ASP czy nie chciałabym przyjść do pracowni zobaczyć, jak wygląda ich praca.

Dereszowska przyznała, że w pracowni odpoczywa. Jest to czas tylko i wyłącznie dla niej. Czasami spędza w pracowni kilka godzin. Choć rodzina nie jest do końca zadowolona, że Dereszowska znika z domu na kilka godzin, to aktorka wraca z pracowni pełna energii.


Zobacz film: Niezwykła pasja Anny Dereszowskiej. Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
6
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
8
02.04.2019
Iza
Tak się nabralam ze na drugi dzień szukalam informacji czy udalo się naprawić rzezbę i dopiero mi zaswitalo ze to byl zart ?to Wam się udalo ??
01.04.2019
Vico...
Świetny żart na PRIMA APRILIS ;-)
01.04.2019
Paulo Etioba
Niezłe Prima Aprilis z Anią Dereszowska :-)
Już prawie uwierzyłam w to że faktycznie upadła rzeźba przez potrącenie hehe.
01.04.2019
kitaj
Prima aprilis!
01.04.2019
Vico...
Dobry żart na PRIMA APRILIS ;-) przekonuje o tym rzeźba po opakowaniu chipsów , zainteresowanie wydawnictwa amerykańskiego no i na końcu "niechcące" przewrócenie i uszkodzenie rzeźby ;-) BRAVO !!!
01.04.2019
Kanop
No tak podejrzewałam, że dzisiejszy "wypadek" ze strąceniem jednej z rzeźb był żartem na 1.04. :))))
01.04.2019
P
Jak paczka po czipsach może być sztuką, to ja bym tą pękniętą rzeźbę nazwała "upadek Muncha" i nadal próbowała opchnąć. Proszę nie dziękować za pomysł.
01.04.2019
Klaudia
To prima aprilis ????
Rozwiń wszystkie komentarzy