Anita Szydłowska lada dzień zostanie mamą chłopca. Przed rozwiązaniem zdążyła jeszcze zdać egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym podejściem, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie. Gratulujemy!

Anita Szydłowska, która na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie, większość wolnego czasu spędzała do tej pory w pociągach na trasie Kraków-Szczecin, gdzie mieszka jej mąż Adrian Szymaniak.

>>>Zobacz też: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dla synka szykują królewskie imię! [WYWIAD]

Od teraz Anita będzie mogła jeździć do swojego ukochanego samochodem, ponieważ zdała egzamin na prawo jazdy.  Do tego w zaawansowanej ciąży!

>>>Zobacz też: U Anity i Adriana ostatnie przygotowania do przyjścia Juniora na świat. Zobacz, jak urządzili pokój dla dziecka.

Zdjęcie z odebranym dokumentem Szydłowska wrzuciła na swój Instagram. Tancerka zdradziła, że wielokrotnie próbowała zapisać się na kurs prawa jazdy, jednak zawsze brakowało jej motywacji do tego, by dotrwać do jego końca. Dopiero za namową swojego męża Anita ukończyła kurs i przystąpiła do egzaminu, który zdała za pierwszym podejściem. Gratulujemy!

>>>Zobacz też:Jak Anita i Adrian spędzili święta?

Co sądzisz o tym artykule?
72
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0