Styl Życia

29-latka zjadała 6000 kcal dziennie. Obraźliwy komentarz w salonie sukien ślubnych zmotywował ją do zrzucenia 60 kg

Yulia Naumenko/Getty Images

Styl Życia

29-latka zjadała 6000 kcal dziennie. Obraźliwy komentarz w salonie sukien ślubnych zmotywował ją do zrzucenia 60 kg

Yulia Naumenko/Getty Images

Ali Stutz Buch to 29-letnia mieszkanka Winconsin, której historia odbiła się szerokim echem w Internecie. Zjadająca nawet 6000 kcal Amerykanka schudła niemal 60 kg. Motywacja? Bolesne i niepochlebne uwagi, jakie usłyszała na temat swojej figury w sklepie z sukniami ślubnymi. Udowodniła, że determinacja jest w stanie wiele zmienić. 

Zjadała 6000 kcal dziennie. Teraz jej dieta wygląda zupełnie inaczej

29-letnia matka dwójki dzieci i stylistka fryzur nie mogła pochwalić się zdrową dietą. Wcześniej ważyła nawet 121 kg. Jak przyznaje, zawsze była trochę przy tuszy, nawet jako dziecko. Nie miała dobrych zwyczajów żywieniowych - tymczasem ograniczenie spożywania cukru i węglowodanów pozwoliło jej osiągnąć spektakularne efekty. 

Co skłoniło Ali do zmiany? Jak opowiada, gdy szukała sukni ślubnej, jedna z ekspedientek wyrwała jej ubranie z rąk, twierdząc, że się na nią "nie zmieści" i skierowała ją do sekcji "plus size". Dla przyszłej panny młodej było to traumatyczne doświadczenie. 

Niezwykła metamorfoza Ali Stutz Buch 

Ali udało się w sumie zrzucić niemal 60 kg. Tak drastyczna metamorfoza miała oczywiście efekt uboczny - wiszącą, mało estetyczną skórę. Kobieta zdecydowała się więc na operację plastyczną, która kosztowała niebagatelną sumę 16 tys. dolarów. 

- Oczywiście, miałam świadomość tego, jak wyglądam - tłumaczy - ale kiedy ktoś zupełnie obcy powiedział mi to tak otwarcie, po prostu mnie to zabolało. Nadszarpnęło to moją pewność siebie - wyjaśnia Ali, dodając, że słowa ekspedientki zostały z nią na długo. Niesmak po zdarzeniu udało jej się jednak przekuć w coś o wiele cenniejszego - motywację do działania. 

Zobacz wideo: Schudła 62,5 kg i to tylko dzięki diecie

Zobacz też: 

Jerzy Kryszak kończy 71 lat. Poza sceną artysta ma nietypowe hobby

Po wypadku zaczął biegle mówić w języku, którego nie znał. "Na świecie jest zaledwie kilka takich przypadków"

Seraphine chodzi dzięki polskim lekarzom. "Kiedy obudziłam się czułam ból, ale byłam też bardzo szczęśliwa"

Źródło: Daily Mail UK |
Co sądzisz o tym artykule?
59
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0