Sport i fitness

Tiktokerka została upomniana na siłowni. Jej strój odsłaniał zbyt wiele

Sport i fitness

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
Radio Zet
Kobieta siłownia

Mogłoby się wydawać, że siłownia jest miejscem, w którym przede wszystkim dba się o formę i to, w co jest ubrany ćwiczący, nie ma najmniejszego znaczenia. Pewna tiktokerka i miłośniczka fitnessu na własnej skórze przekonała się, że nie jest to do końca prawda. Jedna z klientek siłowni zwróciła jej uwagę na strój. Uznała, że jest nieodpowiedni i zbyt dużo odsłania. Czy faktycznie?

Tiktokerka została skrytykowana za strój

Kaylz kocha sport i stara się prowadzić zdrowy styl życia. Kobieta często chodzi na siłownię, a relacje ze swoich treningów zamieszcza na TikToku. Profil, który prowadzi pod pseudonimem "kaylzzzfit" śledzi ponad 45 tysięcy osób. Na jednym z nagrań influencerka prezentuje swój strój do ćwiczeń, który składa się z czarnego stanika bez ramiączek oraz leginsów w tym samym kolorze. Kobieta ma odsłonięty brzuch i ramiona.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Z dalszej części filmu dowiadujemy się, że jej ubranie mocno oburzyło jedną z klientek siłowni. - Jakaś kobieta poczuła się urażona moim sportowym stanikiem i stwierdziła, że odsłania zbyt wiele - zdradziła tiktokerka. Na nagraniu Kaylz powtarza słowa z podłożonego dźwięku: "Zdejmij to!", a następnie dodaje: "Prędzej umrę".

Jak należy ubierać się na siłownię?

Film udostępniony przez Kaylz rozniósł się po sieci w ekspresowym tempie i wywołał spore poruszenie wśród internautów. Komentujący są zdania, że tiktokerka świetnie prezentuje się w sportowych ubraniach. Wielu z nich uważa, że na siłowni możemy ćwiczyć w dowolnym stroju i nikogo nie powinno obchodzić co mamy na sobie. - Wyglądasz seksownie! Nie słuchaj ludzi, którzy każą ci się przebrać. Wcale nie odsłaniasz za dużo - pisali internauci pod nagraniem zamieszczonym przez tiktokerkę.

Pojawiły się również głosy, że klientka siłowni miała rację i Kaylz faktycznie przesadziła. Ta grupa komentujących podkreśliła, że siłownia jest miejscem publicznym, należy przestrzegać pewnych zasad i trzeba liczyć się ze zdaniem innych osób. - Dlaczego po prostu nie możesz ubierać się bardziej odpowiednio? Na siłowni dzielimy przestrzeń z innymi - czytamy w komentarzach. A jakie jest wasze zdanie?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: Radio Zet

Pozostałe wiadomości