ubranie

  ubranie

  Część właścicieli czworonogów uważa, że ubranie dla psa stanowi fanaberię i wymysł opiekuna. Inni z kolei widzą w tym obowiązkowy element zimowej wyprawki zwierzaka. Jakie są wady i zalety tego typu akcesoriów? Jak wybrać model, który nie będzie utrudniać zwierzęciu poruszania się?

  Ubrania szyte z materiału softshell charakteryzuje duża oddychalność, a mniejsza wodoodporność. Nadają się idealnie na górskie wyprawy w chłodniejsze, ale bezdeszczowe dni, a także jako ubrania na co dzień. Softshell wykorzystywany jest głównie do produkcji kurtek lub bluz.

  Sposób ubierania dziecka na spacer jest zdecydowanie jedną z najbardziej spornych kwestii wśród młodych rodziców. Wielu z nich, wybierając odzież dla maluszka na wyjście na dwór, kieruje się radami swoich mam czy babć. Inni zaś wolą słuchać głosu rozsądku i zaufać rodzicielskiej intuicji.

  Alicja Sprytna po przejrzeniu zawartości szafy stwierdziła, że brakuje jej świątecznej garderoby. Na nowe ubrania nie miała pieniędzy, postanowiła więc nadać tym starym świątecznego oblicza. Jakich przedmiotów potrzebowała do przerobienia zwykłego swetra na sweter świąteczny?

  Jak zamanifestować swoją pewność siebie, dodać sobie odwagi i podkreślić swój autorytet wykorzystując do tego ubranie? W Dzień Dobry o tzw. "power dressing" opowiedziała nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Jak się ubrać do teatru, filharmonii i opery? Jedni uważają, że elegancko, a inni - że żadne zasady nie obowiązują. Kto ma rację? O zdanie zapytaliśmy gościa Dzień Dobry TVN: trenerkę etykiety biznesu dr Irenę Kamińską-Radomską.

  Ten kolor podbił serca milionów kobiet na całym świecie. Zakochały się w nim gwiazdy i projektanci. Jak łączyć go z innymi kolorami i dodatkami? Jakie odcienie wybierać w zależności od konkretnego typu urody? O stylizacjach w kolorze "nude" opowiedziała nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Kuba Wojewódzki obiecał Dorocie Wellman, że pojawi się w Dzień Dobry TVN nago i niczym "Wodzianka" zaserwuje naszym prowadzącym napoje! My jednak wolimy Kubę ubranego :) Dlatego też mamy dla Was zabawę w ... ubieranie. Zaproponujcie w czym powinien przyjść w najbliższą niedzielę do naszego programu! Czekamy na propozycje! :-)

  Przeszywa, poprawia i nadaje ubraniom nowe życie. Pasja Pani Iwony stała się jej sposobem na życie, a jej klientki mówią, że oddały do niej szmaty, a odbierają niepowtarzalne ubrania.