występ

  występ

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół "Video"! JakWam się podoba ich utwór "Wszystko jedno"?

  Na czacie powiedzieli Wam między innymi: czy mają receptę na szczęście, czyj to był pomysł by zagrali razem i jak reagują na "hejty". Magdzie Mołek opowiedzieli o tym jak układa im się współpraca i czy nie planują jakiegoś"skoku w bok", a na naszej scenie, Natalia Szroeder i Liber, zaśpiewali - "Porównania". Posłuchajcie!

  Sobotę zaczęliśmy z Grzegorzem Hyżym, który, od samego rana, rozmawiał z naszymi widzami na czacie, później spotkał się z Marcinem Mellerem w Cafe TVN, a na koniec programu pojawił się na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Pust dom". Jak Wam się podobał jego występ?

  Magda Mołek spytała ją jak udało jej się podbić Koreę Południową, Chiny i Mongolię oraz dlaczego teraz nie nazywa się już Candy Girl tylko Kendi? Artystka odpowiedziała też na pytania naszych widzów na czacie i wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Wróbel". Podobało się Wam?

  Słyszeliście już w tym roku "Last Christmas"? Nie ;-) ?! No to specjalnie dla Was: Honorata Skarbek i jej wykonanie świątecznego hitu! Zobaczcie też, dlaczego Honorata nie jest już "Honey" i o co pytali ja nasi widzowie na czacie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN PREMIERA! Marcin Wyrostek w utworze "Palinka". Kiedy możemy spodziewać się nowego albumu artysty i jak podoba mu się bycie ojcem? Czy Marcin gra Mikołajowi kołysanki na akordeonie?

  Widzów Dzień Dobry TVN w zimny grudniowy, poranek rozgrzewał swingujący zespół Singin’ Birds! Jak Wam się podobała ich " Zimowa piosenka"?

  Od czego zaczęła się jego przygoda z muzyką? Jakie emocje towarzyszą mu podczas koncertu i jaki jest przepis na sukces zespołu LemON? Zobaczcie o czym Igor Hebrut rozmawiał z Magdą i Marcinem co odpisał naszym widzom na czacie i jaki utwór wykonał zespół LemON na scenie Dzień Dobry TVN!

  Tanecznym krokiem w rytm utworu "Jak to" przemierzył dziś, całe nasze studio, Dawid Kwiatkowski. Jak Wam się podobał jego dzisiejszy występ?Zobaczcie też jak Dawid wspomina swój udział w konkursie EMA.

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Feel "Lepiej być podobnym do nikogo"! Czy planują nagrać jakiś teledysk z fanami, czy mają siebie dosyć i kiedy był największy kryzys w zespole Feel? Zobaczcie co Piotr Kupicha zdradził Magdzie Mołek i o co pytali fani na czacie!

  Gdzie będzie kręcił teledysk do piosenki "Poza logiką", który utwór jest najbliższy jego sercu i kto przychodzi na jego koncerty? Zobaczcie co Mrozu powiedział Magdzie Mołek i co zdradził swoim fanom na czacie! Udało nam się też namówić Łukasza na występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Na scenie Dzień Dobry TVN - finalistka programu "X Factor" – Marta Ławska. Jak Wam się podoba jej debiutancki singiel - "Loneliness"?

  ... i wyczucie rytmu. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła grupa Barbatuques. Zobaczcie jak można zagrać na własnym ciele! W ramach Festiwalu Skrzyżowanie Kultur zespół zagra koncert dziś o 20.30 w festiwalowym namiocie przed PKiN. Bilety do kupienia przed koncertem od godziny 16.

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje swój debiutancki singiel "Mogę wszystko, nic nie muszę" wykonała , uczestniczka "X Factor", Agata Dziarmagowska!

  Kiedy wyda płytę i czego możemy się po tym krążku spodziewać, jak mijają jej wakacje i kto jest jej muzycznym idolem? W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Saszan. Zadaliście jej pytanie na czacie?

  Gdzie najczęściej koncertuje i dlaczego łatwiej jest jej rozwijać swoją karierę zagranicą? W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy wybitną polską skrzypaczkę, Patrycję Piekutowską. Zobaczcie też występ pani Patrycji na naszej scenie!

  Na scenie: zespół Fun Factory i Kinga Burzyńska! Jak nasza reporterka poradziła sobie z utworem "I wanna be with U" co Fun Factory zaśpiewa dziś w Bielsku-Białej i czy zamierzają wydać nową płytę?

  Co najbardziej lubi w Polsce, czego możemy spodziewać się po jej nowej płycie i czy nagra jakiś utwór ze swoim chłopakiem? Z jedną z najpopularniejszych artystek w Europie, Katie Melua, spotkał się Ksawery Kalicki.

  Jak przebiega trasa koncertowa, ile czasu zajmuje jej napisanie jednej piosenki, jak wspomina swój pierwszy występ.... na te i wiele innych pytań odpowiedziała, Wam na czacie, a Magdzie Mołek w naszej kawiarence - Patrycja Markowska. Oczywiście, nie mogło się też obejść bez występu!

  Gdzieś pomiędzy erotyką a teologią spotkał się duet doskonały: Stanisław Soyka i Adam Strug! Czy to prawda, że płytę "Strug, Leśmian, Soyka" nagrali w kilka godzin?

  Jak to możliwe, że Polska + Peru = Jamajka? Na pytania Kingi i Bartka odpowiadał - Mesajah. Udało nam się go także namówić na czat z naszymi widzami oraz na występ na naszej scenie!

  Dziś wieczorem wystąpi w finale "X Factor", tymczasem już o poranku, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, na naszej scenie : Cris Cab w utworze "Liar Liar"!

  Niedzielny poranek rozpoczęliśmy występem laureata Grammy, Włodzimierza Pawlika, który, na dzień dobry, zagrał: "Pierwszy pocałunek" z filmu "Rewers", a na zakończenie programu usłyszeliśmy motyw z filmu "Dziecko Rosemary". Do zobaczenia za dwa tygodnie! :)